Sahil Güvenlik'ten ilk fragman geldi

10.1.2017
Sahil Güvenlik'ten ilk fragman geldi
Zac Efron'lu Baywatch'un ilk fragmanı görücüye çıktı.

1989 – 2001 yılları arasında yayınlanan ekranların sevilen dizisi Baywatch ülkemizdeki ismiyle Sahil Güvenlik, sinema uyarlamasıyla hayranlarını maziye götürüyor. Son yıllarda aksiyon filmlerinde karşımıza çıkan Dwayne Johnson ağırlıklı olarak komedi ve aksiyona odaklanan Baywatch uyarlamasında başrolü üstleniyor. Filmde Dwayne Johnson'a Kötü Komşular (Neighbors) filminde yer alan Zach Efron ve Alexandra Daddario eşlik ediyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise çektiği eğlenceli filmler Kurtulma Sanatı (Horrible Bosses) , Kimlik Hırsızı (Identity Thief) ve Zoraki Tatil (Four Christmases) ile tanınan Seth Gordon oturuyor.

İlk olarak 1989 yılında ekranlara gelen ve Pamela Anderson'un dünya çapında şöhrete kavuşmasını sağlayan Sahil güvenlik/Baywatch filminden ilk Türkçe altyazılı fragman yayınlandı.

Sahil Güvenlik/Baywatch, kendisini işine adamış cankurtaran Mitch Buchannon’ın (Johnson) yeni küstah cankurtaran (Efron) ile arasındaki çekişmeyi konu alıyor. İkili filmde koyun güvenliği tehdit eden yerel bir suç planını ortaya çıkaracaklardır.

Film ülkemizde 12 Mayıs 2017'de vizyona girecek.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler