Saldırıya uğrayan oyuncu konuştu!

24.04.2019
Saldırıya uğrayan oyuncu konuştu!
Rol gereği tecavüze uğrayan Kübra Kılınçkaya: Rüyalarıma girdi.

Mayıs ayında vizyona girecek olan Kulyas: Lanetin Bedeli filminin oyuncularından Kübra Kılınçkaya, filmdeki cinsel saldırı sahnesinde ne kadar zorlandığını ve psikolojisinin nasıl etkilendiğini anlattı.

10 Mayıs'ta vizyona girecek olan gerilim - korku temalı 'Kulyas: Lanetin Bedeli' filminde rol alan Kübra Kılınçkaya, dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Oyuncu, film çekimleri sırasında ve sonrasında psikolojik durumunu toparlamakta zorlandığını söyledi.

'Cinsel saldırı sahnesinde gerilsek de işimizi yaptık'

Kübra Kılınçkaya, filmin cin filmi olması sebebiyle sorunlar yaşadıklarını ve bu tarz olayların normal olmayacağını belirtti ve ekledi: 'Her şey aslında yönetmenimiz Yunus Şevik'in 'Gerçekçi ve doğru bir sahne istiyorum.' demesiyle başladı. Cinsel saldırı sahnesindeki partnerim Onur Serimer ve ben, yönetmenimizin bu sözü üzerine gerilsek de konsantre olup role girip işimizi yaptık.

'Aşağılanmış hissettim'

Çekimler sırasında bu duyguyu gerçekten yaşadığımı hissettim. Bu bende aşağılanmış hissini uyandırdı. Hiçbir şey yokken ağlama krizlerine girmeye başladım.

'Çekimlerden sonra rüyalarıma girdi'

Çekimler bittikten sonra rüyalarıma girdi, gece uykusuzlukları baş gösterdi. Kendi kendimi tedavi etmenin yolunu buldum, bunun benim işim olduğunu sadece senaryo olduğunu kendime telkin yoluyla işledim ve kurtuldum.'

Yönetmen koltuğunda Yunus Şevik'in oturduğu filmin senaryosunu Mustafa Miraç Kaya ve Esma Şevik kaleme almış. Filmin oyuncu kadrosunda Halil Kumova, Kübra Kılınçkaya, Nurdan Paksoy, Emre Kılın, Gizem Tan, Necdet Onur Serimer, Erdem Yılmaz ve Can Yavuz yer alıyor.

Kulyas: Lanetin Bedeli filmi 10 Mayıs'ta seyirciyle buluşacak.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler