Samara aramıza geri dönüyor

4.1.2017
Samara aramıza geri dönüyor
Halka 3'ten yeni poster geldi.

Kült korku yapımları arasında üst sıralarda yerini alan Halka filminin 3.sü pek yakında sinemalarda olacak. Filmden yeni poster meraklılarla paylaşıldı. Posterde filmin ana karakteri Samara var. 

F. Javier Gutiérrez'in yönetmen koltuğunda oturduğu yapımın kadrosunda Matilda Lutz,  Alex Roe, The Big Bang Theory'nin yıldızı Johnny Galecki ve Aimee Teegarden yer alıyor. Serinin 2. filminde ikonik karakter Samara Morgan'ı canlandıran Bonnie Morgan 3. filmde de rolü için geri dönüyor. Filmin senaryosu ise Akademi ödüllü senarist Akiva Goldsman ve Jacob Aaron Estes tarafından yazıldı. 

Filmin konusu: Julia sıradan bir lise öğrencisidir. Üniversiteye giden erkek arkadaşı Holt ile aralarındaki soğukluktan rahatsız olan genç kadın onu ziyarete gitmeye karar verir. Ancak aralarındaki soğukluğun sandığından çok daha ciddi bir sebebi vardır. Zira, Holt izlendiğinde 7 günün sonunda insanların ölümüne sebep olan bir videoyu izlemiştir ve izleyeli 6 buçuk gün geçmiştir. Günün sonunda hayatını kaybedecektir. Lanet sayesinde yeniden yakınlaşan ikili hayatta kalmanın yollarını ararken Julia da lanetin içine çekilir...

Film ülkemizde 3 Şubat 2017'de vizyona girecek.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler