Şampiyonlar ligi gibi kadro!

19.02.2020
Şampiyonlar ligi gibi kadro!
Taylan Biraderler'in sinemaya dönüş filmi Azizler'in vizyon tarihi belli oldu.

Taylan Biraderler olarak bilinen Yağmur ve Durul Taylan kardeşlerin 10 yıl aradan sonra sinemaya dönüş filmleri Azizler'in vizyon tarihi belli oldu. Adeta bir şampiyonlar ligini andıran filmin oyuncu kadrosunda Taylan Biraderler'in 2009 yılı yapımı filmi ödül avcısı Vavien'de de rol almış Engin Günaydın, Binnur Kaya ve İlker Aksum'un yanı sıra Emmy ödüllü Haluk Bilginer de yer alıyor.

Vavien'den sonra daha çok televizyon projelerinde yer alan Yağmur Taylan ile Durul Taylan'ın, çekimleri geçen yılın son aylarında tamamlanan yeni filmleri Azizler'in vizyon tarihi netleşti.

Masum dizisine imza atan ve bu yıl içerisinde yayınlanacak Netflix dizisinin hazırlıklarını sürdüren Berkun Oya'nın senaryosunu kaleme aldığı Azizler, orta yaşlarına geldiğinde sevmediği bir işte çalışan, ev hayatı kocasının beş parasız kalması sonucu yanına taşınan kız kardeşi ve ailesi sebebiyle çekilmez bir hâl alan ve dört yıllık ilişkisinin artık bir sona geldiğine inanan Aziz'in, bu bunaltıcı döngüden çıkmaya çalışırken başından geçenleri konu ediniyor.

Oyuncu kadrosunda Haluk Bilginer, Engin Günaydın, Binnur Kaya, İrem Sak, Fatih Artman, İlker Aksum, Öner Erkan, Gülçin Santırcıoğlu gibi ünlü isimlerin yer aldığı film, CJET dağıtımcılığında 02 Ekim 2020 tarihinden itibaren seyirciyle buluşacak.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler