Scarlett Johansson “Ghost In The Shell”in çekimlerine başladı

15.4.2016
Scarlett Johansson “Ghost In The Shell”in çekimlerine başladı
Güzel oyuncu yine bir bilim kurgu filmiyle karşımızda olacak.

Paramount Pictures ve DreamWorks Pictures yeni filmleri “Ghost In The Shell”in çekimlerine başladıklarını duyurdu. Scarlett Johansson’ın başrol aldığı filmin  yönetmenliğini Rupert Sanders yapacak. Filmin çekimleri Wellington, Yeni Zelanda’da yapılıyor. Film Amerika’da 31 Mart 2017’de vizyon girecek.

Dünyaca ünlü bilim kurgu eseri “Ghost In The Shell”, 9. Birlik özel görev gücünün başında yer alan, özel operasyonlardan sorumlu benzersiz insan-saybörg hibritin hikayesini konu alıyor. Kendisini en tehlikeli suçluları durdurmaya adamış olan 9. Birlik, tek amacı Hanka Robotic’in siber teknolojideki girişimlerini yok etmek olan bir düşmanla karşı karşıyadır.

Ünlü Kodansha Comics manga dizisinden esinlenilen filmin yazarı ve illüstratörü Masamune Shirow. Yapımcılar Avi Arad, Ari Arad, Michael Costigan ve Jeffrey Silver şunları söyledi: “Ghost in the Shell’i Wellington’da çektiğimiz için çok mutluyuz. Şehirde çok sayıda son teknoloji yapım tesisi ile bilim kurgu filmi için ideal bir mekan oluşturan zengin bir kent manzarası var. Filmde çalışan Yeni Zelanda ekibi birinci sınıf. Sör Richard Taylor ve Weta Workshop ekibiyle çalışmak her açıdan ilham verici. Yeni Zelanda halkı bu hikayeyi ve sevilen karakterlerini tüm dünyadan izleyicilere ulaştırmak konusunda bize çok yardımcı oldular. Misafirperverlikleri için minnettarız.”

“Ghost In The Shell”in oyuncu kadrosunda Beat Takeshi Kitano Daisuke Aramaki rolüyle, Juliette Binoche  Dr. Ouelet rolüyle, Michael Pitt Kuze rolüyle, Pilou Asbæk Batou rolüyle ve Kaori Momoi yer almaktadır. 9. Bölge üyelerini Chin Han, Danusia Samal, Lasarus Ratuere, Yutaka Izumihara ve Tuwanda Manyimo oynuyor.

 


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler