Scoob! çetesi iş başında!

12.11.2019
Scoob! çetesi iş başında!
Milyonların sevgilisi Scooby-Doo çizgi filmi bir kez daha beyaz perdede.

Uzun yıllar boyunca TV'de yayınlanan çizgi dizi Scooby-Doo 50. yaşını tekrar beyaz perdeye dönerek kutluyor. Önümüzdeki mayıs ayında vizyona girmesi beklenen filmden ilk fragman sevenlerinin beğenisine sunuldu.

Ekranda ilk göründüğü 1969 yılından günümüze gelinceye dek dünyanın birçok ülkesinde yayınlanan çizgi dizinin birçok kez video oyunu yapılırken 2002 ve 2004 yıllarında olmak üzere canlı oyuncularla çekilen iki de beyaz perde uyarlaması bulunuyor.

Scooby Doo ve en yakın dostu Shaggy'nin tanışmalarıyla başlayan filmde ikiliye daha sonra Dedektif Fred, Velma ve Daphne katılıyor ve çete olarak dünyayı kötülüklerden korumaya çalışırken kendilerini zorlu maceraların içinde buluyorlar.

Filmin orijinal seslendirmelerinde Daphne'yi Sefiller, Mamma Mia, Mean Girls, First Reformed, Anon, Gringo gibi yapımların yıldız oyuncusu Amanda Seyfried; Fred'i High School Musical, The Greatest Showman, Hairspray, 17 Again, Extremely Wicked Shockingly Evil and Vile gibi yapımlardan tanıdığımız Zac Efron; Velma'yı Gina Rodriguez; Shaggy'yi Will Forte; Kaptan Mağara Adamı'nı Tracy Morgan; Blue Falcon'ı Mark Wahlberg ve filmin yıldızı Scooby-Doo'yu ise Frank Welker seslendirecek.

Warner Bros yapımcılığında çekilen filmin yönetmen koltuğunda Duck Dodgers ve The Looney Tunes Show gibi çizgi filmlerin de yönetmenliğini yapan Tony Cervone oturuyor.

Scoob! ülkemizde 29 Mayıs 2020 tarihinde vizyona girecek.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler