Seberg için son 2 gün!

4.03.2020
Seberg için son 2 gün!
Kristen Stewart’ın Jean Seberg'e hayat verdiği film bu cuma vizyonda!

Fransız Oyuncu Jean Seberg’in hayatı film oldu. À bout de souffle filmindeki Patricia rolü ve aktivistliğiyle hafızalara kazınan Jean Seberg’e, Twilight ile yükselen yıldız Kristen Stewart hayat veriyor. Yetenekli oyuncu Stewart’ın performansı film eleştirmenleri tarafından olağanüstü bir performans olarak değerlendiriliyor. 
 
Film ilk olarak 76. Venedik Film Festivali’nde gösterildi. Toronto ve Londra gibi önemli festivalleri ziyaret etti. İlk fragmanı ise 13 Kasım, Jean Seberg’in doğum gününde paylaşıldı. 
 
Son dönemde Clouds of Sils Maria, Personal Shopper ve Certain Women gibi filmlerde dikkat çekici performanslara imza atan ve önemli festivallere konuk olan Kristen Stewart, Twilight - Bella rolünden çıktığını göstermek için zorlu performanslara imza atıyor. Arthouse filmlerle farklı bir yöne evrilen oyunculuğunu Seberg ile taçlandırıyor. 
 
 
Başrolünde ünlü yıldız Kristen Stewart’ın yer aldığı Seberg, 1960’ların sonunda insan hakları aktivisti Hakim Jamal ile yaşadığı politik ve romantik ilişki sebebiyle FBI tarafından hedef alınan, Fransız Yeni Dalgası’nın sevilen yüzü ve Serseri Aşıklar’ın yıldızı Jean Seberg’in çarpıcı hikayesini anlatıyor.
 
Oyuncu kadrosunda Kristen Stewart’a Yvan Attal, Jack O'Connell, Margaret Qualley, Colm MeaneyZazie Beetz ve Stephen Root eşlik ediyor. 
 
Benedict Andrews yönetmenliğinde çekilen filmin senaristleri Joe Shrapnel ve Anna Waterhouse olarak karşımıza çıkıyor. 
 


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler