Second Act ilk fragmanıyla huzurlarınızda!

20.07.2018
Second Act ilk fragmanıyla huzurlarınızda!
Jennifer Lopez’li romantik komedi “Second Act”in ilk fragmanı yayınlandı.

Güzel oyuncu Jennifer Lopez’in başrolünü üstlendiği romantik komedi filmi “Second Act”in ilk fragmanı meraklılarıyla buluştu.

Senaryosu Justin Zackham ve Elaine Goldsmith-Thomas ikilisi tarafından yazılan filmin konusu şöyle: 40 yaşında bir kadın olan Maya (Jennifer Lopez) , gerçekleştiremediği hayallerinin hüsranıyla boğuşmaktadır. Hayatını yeniden keşfetmeye başlayan Maya, önündeki tek engelin kendisi olduğunu fark eder ve yeni bir yaşam için hiçbir zaman geç olmadığını ispat etmeye çalışır.

Filmde güzel yıldıza “This Is Us” dizisi ile iki yıl üst üste Emmy’e aday gösterilen Milo Ventimiglia, “Powerless” dizisinin yıldızı Vanessa Hudgens, Emmy ödüllü Leah Remini, Charlyne Yi, Freddie Stroma, 3 Altın Küre adayı usta aktör Treat Williams, Dave Foley, Annaleigh Ashford, Alan Aisenberg ve Larry Miller gibi isimler eşlik ediyor. Filmin yönetmenliğini ise “Asabiyim”, “50 İlk Öpücük”, “The Longest Yard” ve “Akıllı Ol” gibi filmlerle tanınan deneyimli komedi filmi yönetmeni Peter Segal üstleniyor.

Film Türkiye sinemalarında 23 Kasım 2018'de vizyonda olacak.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler