Senenin en çok beklenen korku filminden ilk fragman!

28.02.2020
Senenin en çok beklenen korku filminden ilk fragman!
1992 yapımı korku filmi Candyman’in yeniden çeviriminden ilk tanıtım geldi.

İlk olarak 1992 yılında izleyiciyle buluşan ve zaman içerisinde kült korku filmleri arasında yer alan Candyman yeniden çevirimi ile beyazperdeye dönüyor. 

Senenin merakla beklenen korku filmlerinden olan Candyman, kent efsanesini temel alan bir korku anlatısını konu ediniyor. Adı beş kere söylendiği zaman ortaya çıkan Candyman’in hikayesi, bir adam tarafından tarafından araştırılmaya başlanır. Çevresindeki insanlar ona bu konuyu araştırmaması için uyarılarda bulunsa da, o söylenilenleri umursamayarak işe koyulur. Korkulacak bir şey olmadığını herkese kanıtlamak isteyen genç adam, ayna karşısına geçerek, yasaklı ismi beş kez telaffuz eder. Bu andan itibaren yaşananlar, hiç de genç adamın düşündüğü gibi olmaz. 

Jordan Peele ve Nia DaCosta iş birliği ile ikinci kez perdeye taşınan filmin oyuncu kadrosunda Yahya Abdul-Mateen II, Teyonah Parris, Nathan Stewart-Jarrett, Colman Domingo ve Kyle Kaminsky gibi isimler bulunuyor.

Us filmi ile En İyi Orijinal Senaryo kategorisinde Oscar alan ve Get Out filmiyle iyice yükselişe geçen Peele, filmin yapımcılığının yanı sıra; senaryo ekibinde de yer alıyor. Peele’a senaryoda Win Rosenfeld eşlik ediyor.

Merakla beklenen korku filmi Candyman’in 12 Haziran 2020 tarihinde izleyiciyle buluşması bekleniyor.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler