Sevda Kafesi yakında başlayacak

6.1.2015
Sevda Kafesi yakında başlayacak
Tolgahan Sayışman ve Amine Gülşe'nin başrol oynayacağı dizi yakında Show Tv' de başlıyor.

Ocak ayında Show TV’de ekrana gelmesi planlanan, Gold-Avşar Film ortak yapımı “Sevda Kafesi” dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu.

“Sevda Kafesi”, bir yıldırım aşkı hikayesi. Birbirlerine umutsuzca yıldırım aşkıyla tutulmuş iki inatçı kalbin hikayesi. Sıfırdan zirveye yürümüş, sözü kalbinden başka herkese geçen Yiğit… Kalbinin sesini dinlemekten başka bir suçu olmayan Nur… Yıldırım aşkıyla birbirlerine vurulacak, büyük bir sırrın gölgesinde “Sevda Kafesi”nin tutsakları olacaklar.

Tolgahan Sayışman’ı bir yıl aradan sonra setlere döndürecek “Sevda Kafesi” dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu. Sayışman’a, başrolde 2014 Miss Turkey yarışmasında birinci seçilen Amine Gülşe ve “İncir Reçeli 2” filminde gözü kara kalbi yaralı genç bir kızı canlandıran Şafak Pekdemir eşlik edecek. Gold-Avşar Film ortak yapımı dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca, Ayşegül Günay, Tugay Mercan, Yonca Cevher, Gülşen Irmak, Ümit Yesin ve Yağızkan Dikmen rol alacak. “Sevda Kafesi”, birbirine ilk görüşte aşık olan bir çiftin bir günde hayatlarının alt üst olmasını konu ediniyor.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler