Sevilen oyuncudan şok eden paylaşım!

4.07.2019
Sevilen oyuncudan şok eden paylaşım!
Örnek olarak gösterilen Uraz-Melis Kaygılaroğlu çifti boşanma karar aldılar.

Evlendikten ve özellikle çocukları Ada dünyaya geldikten sonra sosyal medyada ve magazin basınında örnek çift olarak gösterilen Uraz Kaygılaroğlu ve Melis Kaygılaroğlu boşanma kararı aldılar. 

Magazin dünyasına bomba gibi düşen karar Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten'in sosyal medya üzerinden yapıkları paylaşımlarla ortaya çıktı. Çiftin sosyal medyada birbirlerine yazdıkları mesajlar herkesi duygulandırdı.

2014 yılında dünayevine giren Melis İşiten ve Uraz Kaygılaroğlu'nun aldığı boşanma kararı magazin gündemini sarstı. İkilinin sosyal medya hesaplarından birbirlerine karşı yaptıkları paylaşımlar ise herkesi duygulandırdı.

'Evliliğin sonuna geldik'

Melis İşiten ve Uraz Kaygılaroğlu, sürpriz bir şekilde bu sabah ayrılık kararı aldılar. Uraz Kaygılaroğlu, eşine şu sözlerle veda etti: 'Ne denir bilemiyorum. Ben 27, Melis 25 yaşındaydık. Çok sevdik, aşık olduk. Hesap kitap yapmadan, kimselere sormadan, tanıştıktan 3-5 ay sonra Kahramanmaraş'ta yıldırımdan da hızlı bir biçimde kot tişört ile evlendik.

5 yıllık evliliğimiz, aşkımız Ada ile ödüllendirdi. Bugün o evliliğin sonuna geldik. Evlerimizi ayırsak dahi sevgimizi ve saygımızı bir tutmak, kızımızı mutlu ayrı iki evde büyütmek, ömürlük dost ve yol arkadaşı olmak adına bir karar aldık. Arkama baktığımda bu 5 yıllık maceranın her anına minnettar olduğumu söylemek isterim. Çocuğumuzu büyütürken kocaman ailemizde herkesin birbirini çok sevdiği, saygı duyduğu bir final olsun istedik. Hayat uzun bir yolculuk ve biz bu yolculukta kötü hatıralara sahip çocuklar olarak kızımıza kötü hatıralar bırakmak istemedik. Bu süreci içimizde yaşamak, daha önceden de olduğu gibi gündemin dışında olmak isteriz. Başta kızımız Ada ve ailemizin geri kalan üyeleri düşünüldüğünde buna saygı gösterilmesini rica ediyoruz. Yanımızda olmuş olan herkese teşekkür ederim. Lütfen burada hayatımızda olmaya devam edin. Melis'im, yol arkadaşım, kalbi güzelim, çocuğumun annesi; ben burada yan mahallede olacağım.'

'Ada'nın mutsuz olmasına izin vermeden vedalaşıyoruz'

Melis Kaygılaroğlu, eşine cevap olarak şu mesajı paylaştı: Kelimeleri bulmak zor. Ama yolculuğumuzun başlangıcına ortak olan sizleri bitişinden haberdar etmeyi bir borç bilirim. Uraz'la ben kızımızı ayrı evlerde büyütme kararı aldık. Aşkımızı kucaklamayı bildiğimiz gibi, birbirimizi yıpratmadan, incitmeden ve en önemlisi Ada'nın bir an olsun mutsuz olmasına izin vermeden vedalaşıyoruz. Elbet istemezdik böyle olmasını. Kimse istemez. Ama insan. Ruh. Kalp. Ne olacağını bilemiyorsun. Oldu. Çok güzel sevdik biz birbirimizi. Ama evliliği beceremedik. Yola sadece sevgimizle devam edeceğiz. Uraz; Ada'nın babası, benim hayat ortağım. Ömürlük yol arkadaşıyız biz. Birbirimize olan sevgimiz ve saygımız ömürlük. Kolay bir süreç geçirmiyoruz inanın. Sizden tek ricam sessiz kalmayı tercih edecek olmamıza saygı duymanız. Üzerine konuşmak ancak bize ve kızımıza zarar verir. Bugüne kadar yolladığınız bütün güzel dilekler için minnettarım. Kalplerimiz bir. Canım ailem. Canım dostlarım. Canım Uraz. Canım kızım. Biz her zaman olduğu gibi kocaman bir aile olmaya devam edeceğiz. Teşekkürler.

 


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler