Sevimli cüceler yeni macerayla döndüler

25.11.2017
Sevimli cüceler yeni macerayla döndüler
Cüce Dedektif Şerlok'tan ilk fragman ve afiş yayınlandı.

Elton John'un idari yapımcısı ve seslendirenler arasında ünlü oyuncu Jonny Depp'in de olduğu animasyon macera filmi Cüce Dedektif Şerlok'tan Türkçe dublajlı fragman ve Türkçe afiş yayınlandı.

Sevimli Cüceler Cino ve Jülyet'in sevilen bahçe cüceleri, Londra’da yepyeni bir macera için geri dönüyor. Cino ve Jülyet aileleri ve arkadaşlarıyla birlikte şehre ilk geldiklerinde en büyük istekleri yeni bahçelerini ilkbahar için hazır etmektir. Fakat, kısa bir süre içinde birinin Londra’nın dört bir yanındaki bahçe cücelerini kaçırdığını fark ederler. Cino ve Jülyet eve dönüp bahçelerindeki herkesin kaybolduğunu gördüklerinde aramaları gereken tek bir cüce vardır: Cüce Dedektif Şerlok.

Ünlü dedektif ve Londra bahçe cücelerinin değişmez koruyucusu, olayı incelemek üzere yardımcısı Watson’la birlikte gelir. Bu gizem, cücelerimizi yeni bahçe süsleriyle buluşacakları ve şehrin keşfedilmemiş yerlerini keşfedecekleri eğlenceli bir maceraya sürükleyecektir.

30 Mart 2018'de sinemalarda

Animasyon filmin yönetmeni John Stevenson, senaristi ise Ben Zazove. Filmde seslendirme yapan oyuncular ise James McAvoy, Emily Blunt, Chiwetel Ejiofor, Maggie Smith, Michael Caine, Ashley Jensen, Matt Lucas, Stephen Merchant, Mary J. Blige ve Johnny Depp.

Film 30 Mart 2018'de vizyona girecek.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler