Sevimli dostlarımız geliyor!

12.04.2019
Sevimli dostlarımız geliyor!
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2'nin uzun fragmanı görücüye çıktı.

2016 yılında vizyona girdiğinde ilk filmle tüm dünyada 875 milyon dolar gişe hasılatı elde ederek büyük bir başarıya imza atan animasyon filmi “Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı”nın merakla beklenen devam halkası “Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2”nin ilk uzun fragmanı görücüye çıktı.

Orijinal seslendirme kadrosunda Patton Oswalt, Eric Stonestreet, Ellie Kemper, Lake Bell, Jenny Slate, Dana Carvey, Albert Brooks, Hannibal Buress, Bobby Moynihan, Nick Kroll, Pete Holmes ve Harrison Ford gibi isimlerin yer aldığı filmin yönetmenliğini efsane animasyon filmleri Çılgın Hırsız, Çılgın Hırsız 2 ve Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı'nı da yöneten Chris Renaud yaparken senaryosunu Brian Lynch kaleme alıyor.

“Her gün işe giderken evde bıraktığınız evcil hayvanlarınız, siz eve dönene kadar geçen süreç içerisinde ne yapıyor? ' önermesi ile yola çıkan “Evcil Hayranların Gizli Yaşamı”nın devam halkasında macera kaldığı yerden devam ediyor. Sevimli evcil hayvan dostlarımızın süper kahramanları taklit ettiği film, “Bu yaz muhteşem bir güç, muhteşem bir sevimlilik ile gelecek” sloganıyla yola çıkıyor. Neşeli bir kız olan Molly'nin biraz sevimli biraz psikozlu evcil hayvanı Snowball, Örümcek-Adam'ı örnek alıyorken, The Gidget kedileri taklit ediyor. Daisy ise gizli bir görev için Kaptan Snowball ile birlikte kahramanlığa soyunuyor.

Merakla beklenen film 5 Haziran'da sinemalarda!


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler