Shyamalan'ın yeni filmi ABD'de gişe rekoru kırdı

8.02.2017
Shyamalan'ın yeni filmi ABD'de gişe rekoru kırdı
Film pek yakında Türkiye'de de vizyona girecek.

Altıncı His (The Sixth Sense) , Ziyaret (The Visit) , Signs (İşaretler) gibi milyonlarca dolarlık gişe hasılatı yapan filmlerin yönetmeni M. Night Shyamalan’ın son filmi Parçalanmış (Split) vizyondaki üçüncü haftasonunu da Amerika’da birinci olarak tamamladı. Parçalanmış, şu ana kadar gerçekleştirdiği 99 milyon dolar üzerinde hasılat rakamıyla, şimdiden Shyamalan’ın filmleri arasında Amerika’da beşinci sıraya yerleşti. Vizyona girdiği tüm ülkelerde eleştirmenler ve seyirci tarafından tam not alan filmin üçüncü haftasonunun ardından toplam gişesi 143 milyon 44 bin 853 dolar olarak gerçekleşti.

Türkiye’de heyecanla beklenen ve 17 Şubat’ta vizyona girecek olan filmin başrollerinde ünlü oyuncular James McAvoy ve Anya Taylor-Joy yer alıyor. Filmin yapım kadrosunda Syamalan’ın yanı sıra, Ziyaret’in (The Visit) ekibinden Jason Blum, Marc Bienstock, Ashwin Rajan ve Steven Schneider gibi isimler de var.

Parçalanmış 17 Şubat’ta Sinemalarda!

Kevin (James McAvoy) , güvenilir psikiyatrı Dr. Fletcher’a göre (Betty Buckley) 23 kişiliğini kanıtlamış olsa da geride, hala yüzeye çıkmamış ve diğer herkese hükmetmek üzere çıkmaya hazır bekleyen bir kişiliği kalmıştır. Casey (Anna Taylor-Joy, The Witch) tarafından üç genç kızı kaçırmak zorunda bırakılan Kevin, zihnindeki odacıklar arasındaki duvarlar parçalanmaya başlarken hem içindeki kişilikler hem de etrafındakiler arasında hayatta kalmak için bir savaş başlatır. 

 


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler