Sıfır Bir'den manidar paylaşım!

2.01.2020
Sıfır Bir'den manidar paylaşım!
Sıfır Bir'in merakla beklenen fragmanı 01.01 tarihinde yayınlandı.

Özel bir dijital kanalda 6 sezon boyunca yayınlanan ve oldukça fazla bir izleyici kitlesi edinen Sıfır Bir dizisinin sinema versiyonundan hafta başında paylaşılan ilk afişin ardından ilk fragman da görücüye çıktı.

Vizyon için gün sayan Sıfır Bir filmi ekibi, hayranlarını daha fazla bekletmedi ve merakla beklenen fragmanı yeni yılın ilk gününde 01.01 tarihinde yayınladı. Fragman sosyal medya gündemine ilk sıradan girdi.

Yönetmen koltuğunda dizide olduğu gibi Kadri Beran Taşkın'ın oturduğu ve müziklerinde Esat Bargun ve Uğur Ateş imzası bulunan Sıfır Bir filminin senarist ya da senaristleri tıpkı dizide olduğu yine açıklanmadı.

Filmin başrollerinde Savaş Satış ve Onur Akbay'la birlikte Cengizhan Yurdutek, Burak Akyüz, Mehmet Elmas, Hakan Aydın, Salih İnci ve minik oyuncu Hiro Hami yer alıyor.

Savaş, Cihat ve Azad; Adana'daki şiddetle dolu hayatlarını geride bırakıp İzmir'e gelerek oto yıkamacı açarlar. Gayrimeşru hayata geri dönmemeye ve ellerine silah almadan yaşamaya kararlıdırlar. Ancak isteseler de istemeseler de belki de kaderleri olan şiddetten kaçamazlar ve girmek istemedikleri bir savaşın tam ortasında bulurlar kendilerini. 'Herkes sussa biz susmak' diyerek dönüşü olmayan bir yola doğru sürüklenmelerine mani olamazlar.

Sıfır Bir, sevenlerinin huzuruna 10 Ocak'ta çıkacak.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler