Sıkı durun Benzersiz bir film geliyor!

21.2.2017
Sıkı durun Benzersiz bir film geliyor!
Seyircinin yüzünü güldürecek farklı bir film geliyor.

Aynı tarz filmleri izlemekten sıkılan ve farklı bir tat arayan seyircinin yüzünü güldürecek bir film geliyor. Çekimleri 2015’de tamamlanan ve prodüksiyon aşamasını sonlandıran filmin yakında vizyona girmesi bekleniyor. İsmi gibi Benzersiz olmaya aday filmin tamamının bir Anadolu şehrinde geçmesi de ilgi çekici özelliklerinden. 

Lal Sanat yapımcılık tarafından çekimleri 87 günde tamamlanan Benzersiz Filmi vizyona girmeye hazırlanıyor. Çekimlerinin tamamı Konya’da gerçekleşen filmde başrolü Cemal Hünal üstlenirken Ekin Türkmen, Ruhi Sarı, Ebru Sarıtaş, Selahattin Taşdöğen, Yakup Yavru, Murat Parasayar, Haldun Boysan ve Nilüfer Aydan da filmde başlıca rollerde yer alıyor. 

Prodüksiyon aşaması 2 yıl süren filmde kullanılan otomobil ve mobilyaların filme özel el yapımı olarak üretilmesi de filmi bekleyenlerin merak ettiği ayrıntılardan biri olarak öne çıkıyor. Kara mizah ve gerilimi harmanlayarak izleyenlerin beğenisini toplamayı amaçlayan Benzersiz Filmi sosyal medya hesaplarından bilgiler ve paylaşımların başlamasıyla yakında seyirciyle buluşacağının sinyallerini veriyor.

 


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler