Sinema Seyircisi 'Aşk'ı Seçti

27.10.2014
Sinema Seyircisi 'Aşk'ı Seçti
‘İncir Reçeli 2’ ikinci hafta sonunda da en çok izlenen film oldu.

İlk filmi fenomene dönüşen 'İncir Reçeli' serisinin ikincisi 'İncir Reçeli 2' vizyondaki ikinci hafta sonunda da en çok izlenen film oldu.

Toplamda 750 bin seyirci sayısını geçen film Metin'in kaybettiği aşkının ardından hayatına devam edişinin öyküsünü beyazperde de anlatıyor. 'Gişeye yansıyan taraf biraz birinci film olup, ikincisi ruhlara yansımız sanırım. Bu sebepten ikincisini yaptık zaten' diyen  Halil Sezai, seyircinin ilgisi ile ilgili ne kadar mutlu olduğunu da konseri için gittiği ve Şafak Pekdemir ile birlikte özel bir röportaj gerçekleştirdiği  Paris'te dile getirdi.

< b> İncir  Reçeli  2'nin  Kahramanları  Aşkı, Aşkın  Şehri  Paris'te  Anlattı< /b>

Başrollerini paylaştıkları 17 Ekim'de vizyona giren İncir Reçeli 2 filmiyle büyük beğeni toplayan  Halil Sezai  ve Şafak Pekdemir,  Paris'te aşkın şehrindeydi.

'Ölüler aldatılır mı? Siz ölseniz aşkınızın nasıl yaşamasını isterdiniz? ', 'Aşkın sizin için anlamı nedir? ' gibi filmin de yoğunlaştığı konular hakkında sohbet eden ikili  Fransa'da özel bir röportaj gerçekleştirdi.

'Bir devam filmiyle seyirciyle buluştu İncir Reçeli 2 ve siz şimdi bir aşk şehrindeParis'tesiniz. Eiffel'in altında ne söylemek istersiniz? ' sorusuna  Halil Sezai, 'Paris'in aşk şehri olmasının en büyük sebeplerinden biri  Avrupa'da ve dünyada en güzel aşk filmlerinin çekildiği mekan olarak seçilmesi. Bunu  Tarlabaşı  olsaydı yeri belki orası da olabilirdi. Bunu biz yapamamışız ne yazik ki, başaramamışız. ya da yapmışız da gözden kaçmış. Yeşilçam'I da öyle yabana atamayız çünkü sonuçta. İnanılmaz yerlerde inanılmaz güzel filmler çektik çünkü. En güzel aşk filmlerinin dili buralarda anlatıldı hep' sözleriyle cevap verdi.

'Aşk sizin için nedir? ' sorusuna ise Şafak Pekdemir, 'Bence aşk 'o' olmak! Karşındaki olmak, onun da sen olması, aynı kişi olmak gibi. Aynılaşmak aşk! ' cevabını verdi.

Eiffel Kulesi'ne giden orada fotoğraflar çektiren ikili, bu güzel atmosferde, Eiffel'in romantik ışıkları eşliğinde birlikte atlı karıncaya da binmeyi ihmal etmedi.

Hayranlarının  Paris'te de  Halil Sezai'ye ilgisi büyüktü. Bol bol fotoğraf çektiren  Halil Sezai  Paris'teki Türk hayranlarıyla şakalaşıp uzun uzun sohbet etmeyi de ihmal etmedi.Paris'te aynı tarihlerde bir de konser veren  Halil Sezai, filmdeki parçalarına da repertuarında yer verdi.

Aytaç Ağırlar'ın yazıp yönettiği,  Halil Sezai  Paracıkoğlu, Şafak Pekdemir,  Sinan ÇalışkanoğluSelim Akgül  ve Ahmet Uz'un rol aldığı BKM yapımı 'İncir Reçeli 2' beyazperdede aşk dolu hikayesiyle izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor. 
En Son Haberler


>> >> Sinema Seyircisi 'Aşk'ı Seçti

Haberler


Vizyondaki Filmler