Şipşak Aile'den yeni teaser!

2.04.2019
Şipşak Aile'den yeni teaser!
Mark Wahlberg'li Şipşak Aile'den eğlenceli bir teaser fragman paylaşıldı.

Başrollerini Mark Wahlberg ve Rose Byrne'ün paylaştığı komedi filmi Şipşak Aile (Instant Family) 'den altyazılı teaser paylaşıldı.

Yönetmenliğini birçok eleştirmen ve seyircinin haklı beğenisini kazanan yapımlarla tanınan Sean Anders'ın yaptığı filmden paylaşılan teaser'da, normal yollarla çocuk sahibi olamayınca bir çocuğu evlat edinme başvurusunda bulunan fakat bir yerine üç kardeşi evlat edinen sevimli ailenin bu çocuklarla başa çıkma maceralarına dair ipucu bulabilirsiniz

Filmin senaristliğini yönetmen Anders ile birlikte kaleme alan She's Out of My League, Dumb and Dumber To, Babamın Penguenleri gibi filmlerin senaryosuna da imza atan John Morris üstleniyor. Oyuncu kadrosunda ise Mark Wahlberg - Rose Byrne ikilisne; The Help ile Oscar'ın sahibi olan Octavia Spencer; Joan Cusack, Gustavo Escobar, Isabela Moner ve Julianna Gamiz gibi isimler eşlik ediyor.

Pete ve Ellie birbirlerini seven, uyumlu bir çifttir. Tek istekleri ise çocuk sahibi olmaktır. Sevimli çift bir aile kurmaya karar verdiğinde koruyucu aile olarak evlat edinme yoluna başvurur. Amaçları küçük bir çocuğu evlat edinmektir ancak birbirinden tatlı üç kardeş görünce hepsini evlat edinmeye karar verirler. Kardeşlerin en büyüğü, asi bir genç kız olan 15 yaşındaki Lizzy’dir. Çift kendilerini bir gecede üç çocuklu bir aile olarak bulur. Pete ve Ellie, artık bir aile olma umuduyla, nasıl ebeveynlik yapılması gerektiğini öğrenmek zorundadır. Bu süreçte birbirlerinden farklı karakterlerde olan bu 5 kişi, birbirlerine alışmalı ve uyum sağlamayı öğrenmelidir. Bu süreçte aiile dinamikleri, evlat edinme sisteminin kağıt işleri, aksaklıklar, aile sahibi olmanın ne demek olduğunu unutan çocuklar ve hassas duygular da işin içine girerek her şeyi zorlaştıracaktır.

Kasım 2018'de ABD'de vizyona giren Şipşak Aile, 12 Nisan'da Türkiye sinemalarında gösterimde olacak.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler