Sır Tutabilir misin?'den altyazılı teaser!

2.08.2019
Sır Tutabilir misin?'den altyazılı teaser!
Komedi filmi Sır Tutabilir misin? 'den altyazılı teaser ve afiş geldi.

Ünlü yazar Sophie Kinsella'nın çok satan aynı adlı romanından beyaz perdeye uyarlanan filmin yönetmen koltuğunda daha çok TV çalışmalarıyla tanınan Elise Duran oturuyor. Filmin senaryosu ise Peter Hutchings'in imzasını taşıyor.

 

Komedi romantik temalı filmde Emma Corrigan rolünde San Andreas Fayı, Açık Çek ve Baywatch filmlerinden aşina olduğumuz Alexandra Daddario ve Jack Harper rolünde ise Azap Yolu, Everybody Wants Some! !  ve Genç Kurt filmleriyle tanınan Tyler Hoechlin'i izleyeceğiz.

İkiliye diğer rollerde Gemma rolünde Kimiko Glenn, Cybill rolünde Laverne Cox ve Lissy rolünde ise Sunia Mani eşlik ediyorlar.

Genç bir kadın olan Emma’nın uçak korkusu vardır ve bir iş seyahatinden döndüğü sırada büyük bir paniğe kapılır. Uçakta yaşanan hafif sarsıntılar sonucu uçağın düşmek üzere olduğunu düşünen Emma, ölmeden önce kendisine sakladığı sırları paylaşmak ister. Son anlarını yaşadığını düşünen Emma, yanında bulunan adamın bir yabancı olduğunu düşünerek ona en özel sırlarını anlatır. Ancak tüm sırlarını anlattığı adam aslında ona pek de yabancı değildir. Genç kadın işe gittiğinde tüm sırlarını döktüğü adamı karşısında görünce oldukça şaşırır. Hayatına dair birçok şey bilen adamın şirketinin genç CEO’su Jack olduğunu öğrenen Emma için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Sır Tutabilir misin? 16 Ağustos'ta sinemalarda!


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler