Songül Öden Serçe Sarayı’ndan önce estetik oldu

26.1.2015
Songül Öden Serçe Sarayı’ndan önce estetik oldu
Songül Öden’in geçen aylarda 4.kez burnunu düzelttirdiği ortaya çıktı.

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizi Serçe Sarayı’nın başrol oyuncusu Songül Öden’in geçen aylarda 4.kez burnunu düzelttirdiği ortaya çıktı.

10 yıl önce Devlet Tiyatrosu oyuncusuyken İrfan Şahin tarafından keşfedilen Öden, ilk dizisi Gümüş’ten beri her yeni projesi öncesi burnuna estetik yaptırıyor.

Ünlü oyuncu Songül Öden Şubat ayında Star TV’de başlayacak olan Serçe Sarayı dizisinde Mert Fırat, Alican Yücesoy’la birlikte başrol oynayacak. Songül Öden’in Umutsuz Ev Kadınları’ndan sonra yeni dizi projesi olan Serçe Sarayı’nda 30′lu yaşlarının başında olan Serçe’nin hikayesi anlatılıyor. Songül Öden’in canlandıracağı Serçe İstanbul’da, iki oğlu ve kız kardeşiyle birlikte sakin bir hayat yaşamaktadır.

Eşi Ramazan’ı trafik kazasında kaybettikten sonra çıkan taliplerin hiçbirini kabul etmeyip kendisini çocuklarına ve kız kardeşine adamıştır. Ancak bir gün hiç beklenmedik bir şey olur;Serçe tüm evlilik hayatı boyunca büyük bir yalanla yaşadığını öğrenir. Hatırasına bile dört elle bağlı olduğu adam onu senelerce üstelik de gözünün içine baka baka aldatmıştır. Evlilikleri boyunca bir başka kadınla da beraberliğini sürdüren Ramazan’ın üstelik o kadından da bir erkek çocuğu vardır… Gerçeklerle yüzleşmek Serçe için hayatının dönüm noktasıdır. Serçe bunları yaşarken gençlik aşkı Kadir’in de yaşadıkları mahalleye geri dönmesiyle işler karışacaktır.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler