Sonic The Hedgehog'dan ilk fragman!

2.05.2019
Sonic The Hedgehog'dan ilk fragman!
Jim Carrey başrollü komedi filmi Kirpi Sonic'ten ilk fragman paylaşıldı.

Hızlı kirpi Sonic'i konu edinen komedi aksiyon filmi Sonic The Hedgehog'dan ilk fragman görücüye çıktı.

Yapımcılığını Hızlı ve Öfkeli seri filmlerinden Neal H. Moritz ve Deadpool seri filmlerinden tanıdığımız Tim Miller'ın yaptığı filmin yönetmen koltuğunda Jeff Fowler otururken senaryosunu Patrick Casey ve Joshua Miller ikilisi kaleme almış.

1990'lı yılların en çok sevilen video oyununa konu olan ve çizgi dizileri de çekilmiş olan efsanevi kahraman Sonic'in ilk sinema versiyonunda, peşine düşen yetkililerden kurtulup, şeytani doktorun elinde bulunan yüzükleri geri almaya çalışan Sonic'in hikayesine şahit olacağız.

Hükümet, insan biçiminde bir kirpi olan Sonic’i yakalamak için peşine düşer. Devlet görevlileri her yerde Sonic’i aramaya başlar. Sonic ise bu sırada şeytani Dr Eggman’ın ele geçirdiği yüzükleri geri almaya çalışmaktadır. Küçük bir kasaba olan Green Hills’in şerifi Tom Wachowski, Sonic’in peşine düşen hükümet yetkililerinden kaçmayı başarıp, doktordan yüzükleri geri alabilmesi için yardım etmeye karar verir. Ancak bu sandığı kadar kolay olmayacaktır.

Sonic The Hedgehog filminin oyuncu kadrosunda Liar Liar, Maske, Bruce Almighty, Budala Dedektif, Eternal Sunshine of The Spotless Mind, Truman Show, Kidding, 23 gibi yapımlardan tanınan dünyaca ünlü ve aynı zamanda sıra dışı komedyen Jim Carrey; X-Men filmlerinin Cyclops'u olan ve Westworld dizisinin yıldızı James Marsden; First Avengers: Captain America, Suits, Legends of Tomorrow, Arrow gibi yapımlardan tanıdığımız Neal McDonough gibi isimler yer alıyor. Filmde Kirpi Sonic'in orijinal seslendirmesini Ben Schwartz üstleniyor.

Live-action olarak izleyicileriyle buluşacak olan Sonic The Hedgehog'un, 7 Kasım 2019 tarihinde Türk izleyicileriyle buluşması bekleniyor.

 


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler