Soul'den ilk fragman sizlerle!

8.11.2019
Soul'den ilk fragman sizlerle!
Pixar Studio'nun yeni animasyonu Soul'den ilk fragman görücüye çıktı.

Yapımı Pizar Studio tarafından üstlenilen ve önümüzdeki yaz aylarında vizyona girmesi beklenen yeni animasyon Soul'dan Türkçe dublajlı ilk fragman paylaşıldı.

Genç ve canlı bir zihinden yetişkin bir ruha yapılan geçiş yapan bir adamı konu edinen Soul, animasyonlarıyla birçok ödülün sahibi olan Pixar tarafından geliştirildi. Yönetmenliğini Pete Docter ve Kemp Powers ikilisinin yaptığı Soul'ün, Pixar'ın Coco, Inside Out, Up gibi önemli animasyon filmlerinin ardından yaptığı en cesur işlerden biri olması hedefleniyor. 

Filmde hayalinin peşinde koştururken yaşamının dengesini bulmayı ve ruhunu keşfetmeyi hedefleyen bir müzik öğretmeninin hikayesi konu ediliyor.

Ortaokul müzik öğretmeni Joe Gardner, bir jazz grubu ile birlikte çalışan jazz piyanisti olmanın hayalini kurumaktadır. Bunun ardından ilk müzisyenlik deneyimini edinir. New York sokaklarında gezinen adam, birden bire kendini kanalizasyona düşerken bulur. Ancak burası aslında farklı bir dünyaya açılmaktadır. Şimdi ise dünyaya nasıl geri döneceğini bulması gerekmektedir.

Soul'un seslendirme kadrosunda Oscar ödüllü Jamie Foxx, Tina Fey, John Ratzenberger, Daveed Diggs, Phylicia Rashad, Ahmir-Khalib Thompson gibi isimler yer alıyor. Filmin senaryosunu, yönetmen Pete Docter ve Kemp Powers'ın yanı sıra İnanılmaz Aile 2, Coco, EvenHand gibi yapımlarla tanınan Mike Jones kaleme aldı. Soul'un müzikleri Trent Reznor ve Atticus Ross tarafından bestelendi.

Soul'ün Türkiye sinema salonlarında 19 Haziran 2020 tarihinde vizyona girecek.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler