Söz'den çok konuşulacak fragman

3.1.2018
Söz'den çok konuşulacak fragman
Yeni bölümde yer alan Ulu Önder Atatürk’ün görüntüleri büyük beğeni topladı.

Yapımını ‘TIMS&B’nin, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın yaptığı 'Söz’ün yeni bölüm fragmanında yer alan Ulu Önder Atatürk’ün görüntüleri büyük beğeni topladı.

Dizinin yeni bölümünde; Tim komutanı Yavuz Üsteğmen’e, terör elebaşısı Agah’ın söylediği 'Ben senin babanım' sözleri taşları yerinden oynatıyor. Yeni bölüm fragmanında; Yavuz’un çocukluk yıllarında Çanakkale Şehitliği'ni ziyaret ettikten sonra asker olmaya karar verdiğini anlattığı görüntüler izleyenlere duygu yüklü anlar yaşattı. Komutanına Agah'ın oğlu olduğunu itiraf eden Yavuz'un vatan sevgisi ve üniforma aşkını anlattığı o anlar sosyal medyada gündem oldu.

Cem Karaca'nın 'Deniz Üstü Köpürür' şarkısı gözleri yaşarttı

Fragmanda aldığı lekeyle yıkılan Yavuz'a ikinci bir yıkım da Ankara'dan aldığı emirle geliyor. Cem Karaca'nın unutulmaz şarkısı 'Deniz Üstü Köpürür' eşliğinde ekrana gelen fragmanda Yavuz için görevden uzaklaştırma emri çıkıyor. Silah arkadaşlarından ayrı düşen Yavuz'un izleyenleri derinden etkileyen anları yeni bölümde ekrana gelecek. Yeni bölümü büyük merakla beklenen Söz'de, görevden uzaklaştırılan Yavuz'un, babası olduğunu iddia eden Agah'a karşı nasıl bir hamle yapacağı büyük merakla bekleniyor.

Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın yaptığı, senaryosunu Ethem Özışık’ın kaleme aldığı 'Söz' çok konuşulacak yeni bölümüyle 8 Ocak Pazartesi günü saat 20.00'de Star TV'de ekrana gelecek.
Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler