'Söz' dizisinden bir ilk daha!

22.1.2018
'Söz' dizisinden bir ilk daha!
Reyting rekorları kıran, ‘Söz’ dizisi ilklere imza atmaya devam ediyor.

SÖZ'ün bu akşam ekrana gelecek olan 30. bölümü öncesi, ilk defa yayınlanacak bölümün özeti çizgi roman olarak sosyal medyada seyircilerle buluştu. Özeti yansıtan görsellerin özel bir illüstrasyon çalışmasıyla çizgi roman şeklinde resmedildiği çalışma, kısa sürede sosyal medyada ve dijital mecralarda büyük ilgi gördü.

Her hafta Söz’ün yeni bölümü öncesinde, 20 kareden oluşan bölüm özeti, çizgi roman severler için dizinin sosyal medya hesaplarından seyircilerle buluşmaya devam edecek.

Yeni bölüm özeti

Agah’ın kodları karşılıksız vermeye niyeti yoktur. Bu pazarlık sonunda Agah’ı öldüren Yavuz bambaşka bir yola sürüklenecektir.

Füze tehlikesini bertaraf eden Tim Yavuz’un Agah’ı öldürdüğü için tutuklandığını öğrenince komutanlarını arkada bırakmamak için Erdem önderliğinde amansız bir mücadeleye girişecektir. Yavuz ise tutulduğu hapishanede ölümle burun burunadır.

Tim tarafından darbe üstüne darbe yiyen Çolak kendine maddi kaynak sağlamak ve sözde masumiyetini kanıtlamak için Yabancı Büyükelçiyle birlikte yeni planlar yapar. Bu plan Tim’in Çolak’la ve beraberindeki terörle olan mücadelesini başka bir boyuta sürükleyecektir. Çolak giderek köşeye sıkışmaya başlamıştır.

Karabayır’a dönen Yavuz artık asker değildir. Agah’ın ölümü ve Yavuz’un tek başına giriştiği bu eylem askerliğinin de sonu olur. Ama bu durum, Yavuz için yeni bir başlangıç olacaktır…

Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın yaptığı, senaryosunu Ethem Özışık’ın kaleme aldığı 'Söz' çok konuşulacak yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00'de Star TV'de ekrana gelecek.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler