Stajyer’in Türkçe altyazılı fragmanının yayınlandı

13.6.2015
Stajyer’in Türkçe altyazılı fragmanının yayınlandı
Stajyer’in Türkçe altyazılı fragmanının yayınlandı Sinemaseverleri eğlenceli bir komedi bekliyor.

25 Eylül’de vizyona girecek Stajyer / The Intern filminin Türkçe altyazılı fragmanını yayınlandı.

Academi Ödüllü Robert De Niro (“Raging Bull,” “Silver Linings Playbook”) ve Anne Hathaway (“Les Misérables,” “The Devil Wears Prada”) Warner Bros. Pictures’ın, “Stajyer/The Intern” filminin başrollerinde yer alıyorlar.  Oscar Adayı ve ödüllü film yapımcısı Nancy Meyers (“It’s Complicated,” “Something’s Gotta Give,” “Private Benjamin”) da, bu dramatik komediyi kendi yazdığı senaryodan yönetiyor.  

“Stajyer/The Intern” filminde De Niro’nun canlandırdığı 70 yaşındaki dul, Ben Whittaker, emekliliğin hiç de beklediği gibi olmadığını düşünmektedir. Tekrar iş yaşamına dönmek için fırsat kollarken, Jules Ostin (Hathaway) tarafından kurulan ve yönetilen bir moda web sitesinde stajyer olarak işe başlar.  
 
Filmin birçok jenerasyondan isimler barındıran oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimler ise şöyle sıralanıyor; Rene Russo (“Thor”) , Anders Holm (“Workaholics”) , Andrew Rannells (“Girls”) , Adam Devine (“Pitch Perfect”) , Celia Weston (“No Reservations”) , Nat Wolff (“The Fault in Our Stars”) , Linda Lavin (“Wanderlust”) , Zack Pearlman (“The Inbetweeners”) , yeni oyuncu Jason Orley, ve Christina Scherer (“Living with Uncle Charlie”) .


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler