Star TV’den Kardeş Payı için flaş karar!

11.2.2015
Star TV’den Kardeş Payı için flaş karar!
Kanal, saatlerde yeni düzenlenme yaptı dizi artık saat 20.00′de ekrana gelecek.

Kanal yönetimi Kardeş Payı için kararını verdi

Star TV’nin sevilen dizisi Kardeş Payı’nın yeni sezon bölümleri için sürpriz bir gelişme yaşandı.
ki hafta yeni sezona merhaba diyen başrollerini Ahmet Kural, Murat Cemcir, Seda Bakan’ın paylaştığı Kardeş Payı dizisi 22.00′den sonra ekrana gelmesine rağmen reytinglerde büyük başarı yakalamış ve prime time yayınlanan bir çok iddialı diziyi bile geride bırakmıştı. Star TV’de final yapan Aramızda Kalsın dizisinden sonra Perşembe 20.00 kuşağının boşalmasıyla, kanal yönetimi Kardeş Payı dizisini bu saate çekti. Reyting başarısı nedeniyle 22.00′den 20.00′ye alınan Kardeş Payı, 12 Şubat Perşembe akşamı 25. bölümüyle yeni saatinde ekrana gelecek. Kardeş Payı’nın prime time 1 kuşağında reyting yarışına katılmasının sonuçları nasıl etkileyeceği ise merak konusu oldu.

Murat Cemcir, Seda Bakan ve Ahmet Kural’ın başrolde oynadığı Kardeş Payı dizisi 29 Ocak Perşembe akşamı 2. sezonu açtı. Dizinin 23. bölümü Sivas Divriği’de geçerken, yaşananlar ise herkesi kahkahaya boğdu. Dizi saat 22.00′de ekrana gelmesine rağmen reytinglerde büyük başarı yakaladı. Kardeş Payı dizisi yeni bölümüyle AB grubunda Kurtlar Vadisi Pusu ve Güldür Güldür Show gibi iddialı programları geride bırakarak 2. sırada yer aldı. Total grubunda ise Kardeş Payı dizisi, Kurtlar Vadisi Pusu ve Kocamın Ailesi’nden sonra 3. oldu.

Kardeş Payı Twitter'ı da salladı 

Dizi ekrana gelen 23. bölümüyle sosyal medyada fenomen olduğunu bir kez daha kanıtladı. Kardeş Payı Perşembe akşamı Twitter’da en fazla konuşulan konu oldu. #KardeşPayıDönünce hashtag’iyle yorumlarını paylaşan dizinin hayranları sevilen diziyi Twitter’da 1 numara yaptı. Kardeş Payı’nın ilk bölümünde sosyal medyada en fazla konuşulan karakter ise açık farkla Sezai oldu.

Ahmet Kural, Murat Cemcir, Seda Bakan’ın başrollerde olduğu Kardeş Payı’nda geçen sezon borla çalışan otomobili sonunda icat eden Metin ve Ali’nin peşine karanlık güçler düşünce devlet korumasına alınıp tüm tanıdıklarıyla birlikte Sivas Divriği’ye getirildiler. Kimsenin onları bulamayacaklarını düşündükleri yerde hepsi farklı bir meslekle sözüm ona tanık koruma programındadırlar.

Geçen sezon final bölümünde Eda’ya aşkını ilan eden Metin ise Divriği’de Eda’yla aşkını doyasıya yaşadı. Divriği’ye getirilen herkes kendi meslekleri dışında bulduğu işlerde çalışırken, hepsi hayatından mutsuz ve Metin ile Ali’ye başlarına bu işleri getirdikleri için kızarken, hayatlarından memnun olan sadece mucit kardeşler Metin ve Ali oldu! Metin ve Ali’nin peşine ise kiralık bir katil takıldı ancak adamın başına gelmedik iş kalmadı! Dizinin bundan sonraki bölümleri ise yine İstanbul Kanlıca’daki mahallede geçecek.
En Son Haberler


>> >> Star TV’den Kardeş Payı için flaş karar!

Haberler