Star Wars Rogue One için ilk fragman çıktı!

7.4.2016
Star Wars Rogue One için ilk fragman çıktı!
Star Wars'un ara dönem filmi heyecanı doruğa taşıdı.

Bilindiği gibi Disney, Star Wars evrenin haklarını alınca yeni bir üçlemenin yanı sıra farklı hikayelerin de olacağı filmlerin yapılacağını açıklamıştı. Bunlardan ilki Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi ismiyle vizyona girme heyecanı yaşıyor derken filmin ilk fragmanı Türkçe dublajlı ve Türkçe altyazılı versiyonlarıyla yayınlandı.

Bilindiği gibi ilk serinin ilk filmi Star Wars IV: a New Hope filminin sonuna asiler Death Star’a bir saldırı düzenlemiş ve Luke Skywalker’ın kritik atışı ile Death Star’ı yok etmeyi başarmışlardı. Rogue One filmi bu ekibin öyküsünü konu alıyor. Bir grup beklenmedik kahramanın, imkansız görünen Ölüm Yıldızı planlarını çalma görevi için bir araya gelme hikayesini izleyeceğiz.

Filmin yönetmen koltuğunda Gareth Edwards yer alırken, oyuncu kadrosu netleşti. Felicity Jones, Diego Luna, Ben Mendelsohn, Donnie Yen, Jiang Wen, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk, Riz Ahmed ve Forest Whitaker bu önemli yapımda rolü kapan oyuncular oldular.

Film 16 Aralık 2016'da vizyona girmeyi planlıyor.

 

 Bir grup beklenmedik kahramanın, imkansız görünen Ölüm Yıldızı planlarını çalma görevi için bir araya gelme hikayesini anlatıyor

 


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler