Star Wars'tan final fragmanı!

22.10.2019
Star Wars'tan final fragmanı!
Star Wars: Skywalker'ın Yükselişi'nden vizyona beş kala final fragmanı geldi.

Star Wars serisinin şimdilik son filmi olan Star Wars: Skywalker'ın Yükselişi / Star Wars: The Rise of Skywalker'dan final fragmanı paylaşıldı.

2015 yılında vizyona giren Star Wars: Güç Uyanıyor ve 2017 yapımı Star Wars: Son Jedi’nin devamı ve üçlemenin son filmi olarak çekilen Star Wars: Skywalker'ın Yükselişi'nin yönetmen koltuğunda her zamanki gibi J.J. Abrams oturuyor.

Filmin başrollerinde ise ilk iki filmde olduğu gibi Daisy Ridley, Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Kelly Marie Tran ve Domhnal Gleeson yer alıyor. Ayrıca kadroya Keri Russel, Dominic Monaghan, Naomi Ackie'nin de dahil olduğunu hatırlatalım.

Bu bölümde ne izleyeceğiz?

Kylo Ren Büyük Lider Snoke'u öldürmesinin ardından İlk Düzen'in yeni Büyük Lider'i olmuştur. Acımasız yönetiminin altında galaksi yavaş yavaş umutsuzluğa kapılmaktadır. Luke Skywalker'ın Güç'le birleşmesinden sonra Rey kendi içindeki gücü benimsemiş, onu geçmişte tutan bağlarını kesmeyi başarmıştır. Kylo Ren ve Rey'in arasındaki çatışma giderek artarken, İlk Düzen'de de içsel çalkantılar yaşanmaktadır. Güçte kalabilmek için giderek acımasızlaşan Kylo Ren, onu yenmek için sürekli çalışan Rey, tekrar ortaya çıkan Ren Şövalyeleri, Direniş'i büyütmeye çalışan Poe ve Fin, karanlığın ve aydınlığın savaşı galaksideki tüm dengeleri değiştirecektir.

Star Wars: Skywalker'ın Yükselişi sinemaseverlerle 20 Aralık'ta buluşacak.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler