Star Wars'tan Türkçe fragman geldi

21.10.2015
Star Wars'tan Türkçe fragman geldi
Star Wars'tan Türkçe fragman geldi Beklenen filmin final fragmanı yayınlandı.

Star Wars serisinin yeni filmi Güç Uyanıyor'a kavuşmaya çok az kaldı. Geçtiğimiz günlerde filmin yeni posterinin yayınlandığından söz etmiş ve final fragmanının da yolda olduğundan bahsetmiştik. Ve o fragman geldi bile.

Star Wars: Güç Uyanıyor'un biletleri, geçtiğimiz akşam itibarıyla yurt dışında satışa sunulmaya başlandı. Yıldız Savaşları hayranları bu biletlere öyle yüksek ilgi gösterdi ki, birçok internet sitesinde yoğunluklar sebebiyle çökmeler yaşandı. Comicbook'ta yer alan bilgilere göre, bu siteler arasında Fandango, the Alamo Drafthouse ve AMC Theaters gibi sinemaların siteleri de vardı.

Ayrıca Mashable, erken satışa sunulan biletlere Birleşik Krallık'ta çok büyük ilgi olduğunu bildiriyor. Amerika dışındaki en büyük sinema zinciri olan Vue Entertainment da pazartesi akşamı yalnızca 90 dakikada, kendi sitesinin üzerinden 10 bin Star Wars bileti satıldığını ve büyük yoğunluğun yaşandığını dile getirdi.

Film, 17 Aralık Perşembe günü ülkemizde de vizyonda olacak. Filmin Türkçe dublaj, 2D ve 3D seçenekleriyle izleyiciyle buluşması bekleniyor.
En Son Haberler


>> >> Star Wars'tan Türkçe fragman geldi

Haberler