Stronger’dan Yeni Fragman Yayınlandı!

21.7.2017
Stronger’dan Yeni Fragman Yayınlandı!
Jake Gyllenhaal’lu Stronger’dan yeni fragman görücüye çıktı.

2013 Boston Maraton Koşusu’nun bitiş çizgisinde gerçekleştirilen bombalı saldırıda iki bacağını kaybeden Jeff Bauman’ın hikayesini anlatan Stronger’dan yeni bir fragman görücüye çıktı.

15 Nisan 2013’te Boston Maratonu'nu izleyen binlerce kişi, maratonun bitiş noktasında büyük bir patlamaya şahit olmuştu. Patlamada 3 kişi hayatını kaybederken 200’den fazla kişi ise yaralanmıştı. A.B.D.  gündemini uzunca bir süre meşgul eden bu bombalı saldırıda yaralananlardan biri de maratona katılan kız arkadaşının yarışmayı bitirmesini bekleyen Jeff Bauman'dı. Bauman patlamada iki bacağını kaybetmişti.

Jeff Bauman'ı Jack Gyllenhaal canlandıracak

Saldırıdan sonra iyileşmek ve yeniden yürüyebilmek için çaba sarf eden Jeff Bauman’ın yaşam öyküsü, sinemaya uyarlandı. 

David Gordon Greeen'in yönetmen koltuğunda oturduğu Stronger filminin senaristliğini John Pollono üstlendi. Filmin kahramanı Jeff Bauman'a hayat veren ise usta oyuncu Jake Gyllenhaal. Film, hem Jeff’in korku ve cesaret arasındaki mücadelesini hem de zaman içerisinde şehirde umut verici bir sembol haline gelmesini mercek altına alıyor. Gyllenhaal’un yanı sıra Orphan Black dizisinden tanıdığımız Tatiana Maslany, Bauman’ın kız arkadaşı rolünde izleyici karşısına çıkıyor. Filmin kadrosunda ise ikiliye Miranda Richardson, Clancy Brown, Frankie Shaw, Acei Martin gibi isimler eşlik ediyor.

Fragmanıyla sinemaseverleri oldukça heyecanlandıran film, Jake Gyllenhaal’un gösterdiği duygu yüklü bir performansla dikkatleri üzerine çekiyor. Otoriteler, usta oyunculuğuna rağmen Oscar ödülüne bir türlü ulaşamayan Gyllenhall'ün, bu filmdeki rolü sayesinde Oscar’ı alabileceği konusunda hemfikir.

1 Aralık 2017'de vizyonda

Amerika’da 22 Eylül’de izleyici ile buluşacak olan Stronger'un, ülkemizde 1 Aralık’ta gösterime girmesi bekleniyor.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler