Suicide Squad'ın Avrupa galası yapıldı

5.08.2016
Suicide Squad'ın Avrupa galası yapıldı
Suicide Squad'ın Avrupa galası yapıldı Galadan çok özel görüntüler geldi.

Suicide Squad tüm dünyada vizyona girmeye hazırlanırken Avrupa galasını gerçekleştirdi. Galadan çok özel görüntüler içeren bir video paylaşıldı. Videoda filmin yıldızlarına yoğun bir ilgi olduğu görülüyor.

filmin başrollerini Will Smith, Jared Leto, Margot Robbie, Joel Kinnaman ve Viola Davis'in üstleniyor. David Ayer'in DC Entertainment karakterlerine dayanarak yazıp yönettiği filmde ayrıca Jai Courtney, Jay Hernandez, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Ike Barinholtz, Scott Eastwood, Cara Delevingne, Adam Beach ve sinemaya yeni adım atan Karen Fukuhara da rol alıyor. Charles Roven ve Richard Suckle'ın yapımcılığını gerçekleştirdiği filmin yönetici yapımcıları ise Zack Snyder, Deborah Snyder, Colin Wilson ve Geoff Johns.

Dünyanın en tehlikeli, kilit altında tutulan Süper Kötülerinden bir ekip toplayın, onlara hükümetin elindeki en güçlü silahları verin ve sonra onları gizemli, yenilmez bir varlığı alt etmeleri için görevlendirin. Amerikan istihbarat subayı Amanda Waller kaybedecek hiçbir şeyleri olmayan, benzersiz ve kötücül bireylerden oluşan bir grubu gizlice bir araya getirir. Fakat Gerçek Kötüler başarmak için değil, tescilli birer suçlu oluşlarından dolayı kaçınılmaz olarak yenilecekleri bu göreve seçildiklerini öğrendiklerinde, acaba ölümüne mücadele mi edeceklertir, yoksa herkes yoluna mı gidecektir?


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler