Tehlikeyle Flört 03 Nisan’da Vizyonda

11.3.2015
Tehlikeyle Flört 03 Nisan’da Vizyonda
“İşler Güçler” dizisinin yapımcılarından...

Yapımcılığını Limon Film / Hayri Aslan’ın yaptığı yönetmenliğini Murat Şenöy’ün üstelendiği “Tehlikeyle Flört” filminde;Ozan Kotra, Çağatay Kehribar, Mehmet Hakan Çağlar, Başak Daşman rol alıyor.

“İşler Güçler” dizisi ile komedide Türk sinemasına yeni bir soluk getiren Limon Film / Hayri Aslan’ın yeni projesi “Tehlikeyle Flört” 3 Nisan’da vizyona giriyor.

Filmde Rock grubu “Flört” üyeleri Ozan Kotra, Çağatay Kehribar ve Hakan Çağlar’ın canlandırdığı, plak yapma hayalinin peşinden giden üç mahalle delikanlısının karıştıkları inanılmaz olaylar anlatılıyor.

Çekimleri 4 haftada tamamlanan Tehlikeyle Flört, İstanbul'un Üsküdar, Taksim, Galata, Balat, Kartal gibi farklı otuza farklı Semtinde gerçekleştirildi.

Filmin Konusu 

Rock aşığı, yaşları hafif geçkin, kendi çaplarında fırlama fakat bir o kadar da naif üç kafadardan oluşan 'Flört' müzik grubu, kenar mahallelerin düğün salonlarında rica minnet sahne alıp güç bela karınlarını doyurmaya çalışır. Ancak ‘kuyruğu dik tutma uğruna’ yaptıkları müzikten taviz vermedikleri için artık oralarda da dikiş tutturmaları zorlaşır. Bunlar yetmiyormuş gibi çıktıkları son düğünde Ozan, gelinle flört etmeye başlayınca kızılca kıyamet kopar. Tekme tokat atılırlar salondan. 
Grup iyice dibe vurduğu anda ne pahasına olursa olsun kendi imkanlarıyla albüm çıkarmaya karar verirler.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler