The Father'dan ilk fragman!

15.09.2020
The Father'dan ilk fragman!
Olivia Colman ve Anthony Hopkins’li The Father’dan ilk fragman paylaşıldı.

Katıldığı birçok festivalde beğeniyle karşılanan ve gizliden gizliye Oscar ödülleri için aday gösterilen The Father'dan ilk fragman paylaşıldı.

Başrollerde usta oyuncular Olivia Colman ve Anthony Hopkins'in yer aldığı filmin ilk olarak 18 Aralık 2020 tarihinde haklarını satın alan Sony Pictures Classics tarafından New York ve Los Angeles'ta yayınlanması ve hemen ardından yılbaşına doğru da büyük pazarlarda vizyona girmesi bekleniyor.

Yönetmenliğini Florian Zeller'in üstlendiği ve senaryosunu Zeller ile birlikte Christopher Hampton'ın kaleme aldığı The Father'da Hopkins ve Colman'ın yanı sıra Mark Gatiss, Rufus Sewell, Imogen Poots ve Olivia Williams da yer alıyor.

Yaşlılığın etkilerini gün geçtikçe daha çok hisseden bir adam, bu süreçte yanında olmaya çalışan kızının tüm yardımlarını reddeder. Hayatındaki değişen koşulları anlamaya çalışan adam bu süreçte sevdiklerinden, kendi zihninden hatta gerçekliğinden şüphe duymaya başlar. Bir süre sonra 'Ona ya da başka birine ihtiyacım yok. Kendi başıma çok iyi idare edebilirim.' sözleriyle kızına Paris'e taşınacağını söyler.

The Father, 16 Nisan 2021 tarihinde Türkiye sinema salonlarında gösterimde olacak.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler