The Florida Project’ten ilk fragman geldi

15.8.2017
The Florida Project’ten ilk fragman geldi
Willem Dafoe’lu The Florida Project’ten ilk fragman yayınlandı!

Tangerine ile adından sıkça söz ettirmeyi başaran yönetmen Sean Baker’ın, Willem Dafoe’nun muhteşem oyunculuğu eşliğinde izleyici karşısına çıkaracağı The Florida Project’ten ilk fragman yayınlandı.

2015 yapımı Tangerine ile yönetmenlik yolunda iyi bir ivme yakalayan Sean Baker, 6 yaşındaki büyümüş de küçülmüş kız çocuğu ve arkadaşlarının yaz tatili sırasındaki umut ve macera dolu hikayesini konu alan The Florida Project ile yine yönetmenlik koltuğunda.

Tangerine’de olduğu gibi profesyonel olmayan oyuncularla çalışan Baker, usta oyuncu Willem Dafoe’nun katılımıyla muhteşem bir hikayeyi beyazperdeye taşıyor.

70. Cannes Film Festivali’nde de The Beguiled, Wonderstruck ve The Killing of a Sacred Deer ile oldukça ön plana çıkan bir film olan The Florida Project, yılın merakla beklediğimiz yapımları arasında yerini aldı. Oscar yarışında da adını duyacağımız önemli yapımlardan biri olarak göze çarpan film, 6 yaşındaki Moonee’nin maceralarını konu ediyor. Cannes Film Festivali yorumlarında Sean Baker’ı günümüzün aktif film çeken önemli Amerikan yönetmenlerinden birine dönüştüreceği söylenen The Florida Project, yetişkinler hayatlarındaki sorunlarla uğraşırken çocukluğun en saf halini izleyiciyle buluşturuyor. 

Sean Baker, yönetmenliğin yanında Tangerine ve Starlet’te de ortak bir çalışma yürüttüğü Chris Bergoch ile birlikte senaristliği de üstlenmiş.

18 Ocak 2018'de İngilitere'de vizyonda olacak filmin Türkiye vizyon tarihi ise henüz belli değil.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler