The Legend of Tarzan'dan beklenen fragman geldi

18.12.2015
The Legend of Tarzan'dan beklenen fragman geldi
The Legend of Tarzan'dan beklenen fragman geldi Ormanların kralı Tarzan Jane için akıl almaz maceralara adım atıyor.

Edgar Rice Burroughs’un eserinden uyarlanan The Legend of Tarzan filminin ilk Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı. Harry Potter serisinin beğenilen yönetenmeni David Yates’in yönetmenliğini yaptığı filmin oyuncu kadrosunda Christoph Waltz ve Samuel L. Jackson gibi usta oyuncular yer alıyor.

Efsane kahraman Tarzan'ı True Blood dizisinin yakışıklı vampiri Alexander Skarsgard canlandırırken Jane rolünü Margot Robbie ounuyor. Christoph Waltz ve Samuel L. Jackson gibi usta oyuncuları filmin kadrosunda yer alan diğer yıldız oyuncular.

Filmi konusu:

Tarzan;bu filmde modern dünyanın sert kurallarına karşı mücadele verecek. Masalın bitiminden yıllar sonrasını anlatacak olan filmde Tarzan, Jane’le evlenerek ormandaki yıllarını geride bırakmıştır ve John Clayton III, Lord Greystoke, olarak Londra’da yaşamını sürdürmektir. Bu sakin yaşamı Parlamenro tarafından tekrar Kongo’ya çağrılmasıyla değişecektir. Zira Tarzan, Leon Rom tarafından hazırlanan bir tuzağın içinde olduğunu fark edecek ve bu tuzaktan kurtulmanın yollarını arayacaktır.

Film Amerika'da 1 Temmuz 2016'da vizyona girecek. Ülkemizdeki vizyon tarihi ise henüz belli değil. 


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler