The Suicide Squad'dan alt yazılı fragman!

24.06.2021
The Suicide Squad'dan alt yazılı fragman!
Yıldız kadrosuyla dikkat çeken The Suicide Squad'dan yeni fragman geldi.

James Gunn'ın senaryosunu yazıp, yönetmen koltuğunda oturduğu ve sevilen oyuncu Margot Robbie'nin bir kez daha Harley Quinn karakterine hayat verdiği The Suicide Squad'dan Türkçe poster ve alt yazılı fragman paylaşıldı.

The Suicide Squad: İntihar Timi, hapishaneden çıkabilmek için çabalayan kötü kahramanlara odaklanıyor.

Hapishaneden çıkabilmek için bir görevi yerine getirmek zorunda olan kötü kahramanların, öncelikle Task Force X'e katılmaları gerekmektedir. Bu göreve Bloodsport, Peacemaker, Captain Boomerang, Ratcatcher 2, Savant, King Shark, Blackguard, Javelin ve herkesin favori psikopatı Harley Quinn dahil edilir.

James Gunn'un senaryosunu kaleme aldığı ve yönetmenliğini üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Margot Robbie, Viola Davis, Jai Courtney Joel Kinnaman, David Dastmalchian, John Cena, Joaquín Cosío, Nathan Fillion, Joel Kinnaman, Mayling Ng, Flula Borg, Sean Gunn, Juan Diego Botto, Storm Reid, Pete Davidson, Taika Waititi, Alice Braga, Steve Agee, Tinashe Kajese, Daniela Melchior, Peter Capaldi, Julio Ruiz, Jennifer Holland, Idris Elba ve Michael Rooker yer alıyor.

2016 yapımı Suicide Squad: Gerçek Kötüler filminin devam halkası olan The Suicide Squad: İntihar Timi, 30 Temmuz 2021 tarihinde sevenlerinin karşısına çıkacak.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler