Thor: Ragnarok'tan ilk fragman geldi

11.04.2017
Thor: Ragnarok'tan ilk fragman geldi
Thor hayranlarına müjde!

Çekiçli kahraman Thor'un maceraları Thor: Ragnarok ile devam ediyor. Serinin bu halkasında yönetmen koltuğunda Taika Waititivar. Chris Hemsworth'u yine Thor olarak izleyeceğiz. Yakışıklı oyuncuya Tom HiddlestonCate Blanchett, Benedict Cumberbatch, Idris Elba, Jeff Goldblum, Tessa Thompson ve Karl Urban'la Mark Ruffalo ve Anthony Hopkins gibi güçlü oyuncular eşlik ediyor.

Yapımcılar, Kevin Feige Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Brad Winderbaum. Thomas M. Hammel ve Stan Lee de filmin başyapımcıları. Senaristler, Craig Kyle ve Christopher Yost, Stephany Folsom ve Eric Pearson.  

Thor: Ragnarok filminde Thor, evrenin diğer tarafında, kudretli çekici olmadan hapis kalmıştır. Güçlü yeni tehdit, acımasız Hela'nın yol açacağı kıyameti (Ragnarok) , kendi dünyasının yok oluşunu ve Asgard medeniyetinin yıkılmasını önlemek için Asgard'a dönmek üzere, kendini zamana karşı yarışırken bulur. Ama önce, eski müttefiki ve Yenilmezler ekibinden arkadaşı Hulk'la kendisini karşı karşıya getiren ölümcül bir yarışmadan sağ çıkmalıdır.

Marvel’dan Thor: Ragnarok, 3 Kasım 2017’de sinemalarda.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler