Tim Burton'dan 'Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları'

17.03.2016
Tim Burton'dan 'Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları'
Tim Burton'dan 'Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları' 'Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları'nın ilk fragmanı yayınlandı.

Tim Burton'ın yeni fantazi macera filmi 'Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları' filminden ilk fragman yayınlandı. Fragmanın Türkçe altyazılı ve Türkçe dublajlı versiyonları da paylaşıldı. 

34 dile çevrilen ve çok satanlar listesine giren, Ransom Riggs'in Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları adlı kitabından uyarlanan film şimdiden büyük hayran kitlesine ulaştı. Filmin oyuncu kadrosunda Eva Green, Asa Butterfield, Ella Purnell, Chris O’Dowd, Allison Janney, Terence Stamp, Kim Dickens, Rupert Everett, Judi Dench ve Samuel L. Jackson yer alıyor. 

Yaratıcı yönetmen Tim Burton tarafından unutulmaz bir seyir deneyimine dönüşen filmde tuhaf çocukların olduğu bir yetimhane anlatılıyor. Çok sevdiği büyükbabası Jake’i terk ettiğinde onu başka zaman ve dünyalara götürecek bir ipucu bırakıyor. Bu ipucu onu sihirli bir yer olan Bayan Peregrine’nin evi olarak da bilinen tuhaf yere yönlendiriyor. Ancak gizem ve tehlike, orada yaşayanları tanıdıkça,onların özel güçlerini ve düşmanlarını öğrendikçe derinleşiyor. Sonunda Jake aslında kendi “tuhaflığının” yeni arkadaşlarını kurtarabileceğini keşfediyor.

Film 30 Eylül 2016'da vizyona girecek.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler