Tom Cruise yatağa mahkum oldu!

16.8.2017
Tom Cruise yatağa mahkum oldu!
Görevimiz Tehlike 6’nın çekimlerinde yaralanan Cruise aylarca iyileşemeyebilir!

Tom Cruise’dan kötü haber: Görevimiz Tehlike 6’yı çekerken yaralanan Tom Cruise, aylarca iyileşemeyebilir ve film 2018’e yetişemeyebilir.

Dublör kullanmayı sevmeyen, daha önce oynadığı birçok filmdeki tehlikeli sahnelerde sorumluluğu üstlenen Tom Cruise son olarak Londra’daki Mission: Impossible 6 setinde bir binadan atlama sahnesinde binaya fazla sert çarparak yaralandı. Ünlü aktör, güvenlik halatları sayesinde olaydan sağ kurtulmayı başardı.

Yaş 55 ama...

Bir yandan Mission: Impossible 6, diğer yandan da American Made çekimlerini sürdüren Tom Cruise, 55 yaşına gelmiş olmasına karşın performansıyla izleyiciyi hayrete düşürmeye devam ediyor. Bu iki film dışında aynı zamanda Top Gun: Maverick filmi için hazırlıklara başlayan Cruise’un sakatlık haberi kendisinin planlarını da bozmuş durumda.

İyileşmesi Aylar Alabilir

Tom Cruise’un Londra’da talihsiz bir şekilde gerçekleşen sakatlığının korkulandan daha ciddi olduğu ve iyileşmesinin aylar alacağı söyleniyor. The Sun gazetesinin filmin çekimlerinde yer alan bir kaynağa dayandırdığı haberinde, Cruise’un geçirdiği kazanın, iki ayak bileği kemiğinin kırılmasına neden olduğu ve bu sakatlık sonrasında çekimlerin dört ay askıya alınacağı belirtildi. Kaynak “Sakatlık ilk anda korkulandan daha ciddi. Tom ciddi bir sakatlık geçirdi ve iyileşmesi aylar alacak. O filmin en büyük yıldızı ve her şey onun etrafında dönüyor. Çekimlerin ertelenmesinden başka bir şans yoktu.” dedi.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler