Tom Hardy, Woody Harrelson’a kavuştu!

24.02.2020
Tom Hardy, Woody Harrelson’a kavuştu!
Marvel yapımlarından olan Venom 2’den ilk set fotoğrafları geldi.

Tom Hardy başrollü Venom: Zehirli Öfke, 2018 yılında vizyona girmişti. Yeni çıkacak film için çekimlere başlandı. Filmle ilgi henüz detay paylaşılmadı fakat setten ilk fotoğraflar geldi. Greg Williams tarafından çekilen fotoğrafta Woody Harrelson ile Tom Hardy görülüyor. 

Venom: Zehirli Öfke konusu

Eddie Brock hırslı bir muhabirdir. Sevgilisinin çalıştığı araştırma firmasının sahibi hakkında araştırma yapan Brock bazı olaylarla karşılaşır. Kötü niyetli ve kendi amaçları doğrultusunda hareket eden bu adamın hikayesinin peşinde koşarken, Eddie, sadece simbiyoz hâlinde yaşayabilen ve adrenalinle beslenen uzaylı bir organizmanın firma tarafından keşfedildiğini ve insan deneklerle birleştirilmeye çalışıldığını öğrenir. Ancak araştırmasında fazla ilerleyen Eddie, Venom adı verilen bu organizmanın sıradaki taşıyıcısı olur. Bir yandan vücudunu ve zihnini kontrol altına alan organizmayla mücadele eden Eddie, bir yandan da firma sahibinin kendisini öldürmesi için gönderdiği kişilerle savaşan Brock ilk filmde mücadeleleri kazanmayı başarmıştı. Peki şimdi başına neler gelecek?

Marvel çizgi roman evreninin ezeli kötülerinden Venom'un beyazperde uyarlaması olan filmde Venom’a Tom Hardy hayat veriyor. Filmde 4 Oscar adaylığı bulunan Michelle Williams, 2 Oscar adaylığı bulunan Woody Harrelson da yer alıyor.

Tom Hardy ve Woody Harrelson'u yeniden bir araya getiren Venom 2'nin çekimlerinden set fotoğraflar geldi. Greg Williams tarafından çekilen fotoğraf, hayranlardan binlerce beğeni aldı. 2018 filminin devamı filmi Andy Serkis  tarafından yönetiliyor. İlk film, dünya çapında 800 milyon doların üzerinde hasılat yapan bir hit oldu.

Filmin vizyon tarihi henüz belirlenmedi fakat 2020’de perdelerle buluşması bekleniyor.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler