Türk Malı ilk bölümü ile zirvenin sahibi oldu

29.05.2017
Türk Malı ilk bölümü ile zirvenin sahibi oldu
Türk Malı, 3 kategoride de birinci olarak dün akşamın en çok izlenen dizisi oldu.

Star TV'den dün ilk bölümüyle ekrana gelen Türk Malı, 3 kategoride de birinci olarak dün akşamın en çok izlenen dizisi oldu.

Star TV'nin yeni dizibi Türk Malı, tüm kişilerde yüzde 7,24 reyting, yüzde 17,54 izlenme payı, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de de yüzde 7,83 reyting ve yüzde 19,80 izlenme payı ile pazar gecesinin en çok izlenen dizisi oldu.

Dizi reklamverenin en çok önem verdiği kategori olan 20+ABC1’de;yüzde 7,60 reyting ve yüzde 18,75 izlenme payı ile birinci oldu. 

Süreç Film Ali Gündoğdu imzalı, senaristliğini Tayfun Güneyer’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Jale Atabey’in yer aldığı “Türk Malı Aile Komedisi”;güçlü oyuncu kadrosu ile dün gece kahkahanın adresi oldu.

Şafak Sezer, Hasibe Eren, Mehmet Ali Erbil, Nergis Kumbasar, Anıl İlter, Burcu Binici, Gülhan Tekin, Selen Görgüzel, Serkan Şengül ve Buse Narcı’yı bir araya getiren Türk Malı’nın tekrar ekranlara gelmesi sosyal medyada büyük yankı buldu. Entrika ve dramdan sıkıldığını belirten izleyiciler “Efsane geri döndü” yorumları yaptı.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler