Türkan Şoray'ın Kızı Yağmur oyuncu olacak

29.4.2015
Türkan Şoray'ın Kızı Yağmur oyuncu olacak
Yağmur Ünal, annesinin yolunda ilerliyor.

Türkan Şoray'ın kızı Yağmur Ünal, annesinin Muğla'nın Menteşe ilçesinde çekeceği filmde ilk kez kamera karşısına geçecek.

Yapımcılıkta başarılı olamadı

Türk Sineması'nın Sultanı Türkan Şoray ile babası Cihan Ünal'ın yıllardır oyuncu olması için uğraş verdikleri kızları Yağmur Ünal, sonunda oyuncu oluyor. İki yıl önce bir yapım şirketi kuran ve 'Çılgın Teyzeler' adlı yarışma programını hazırlayan Ünal, istediği başarıyı yakalamayınca oyuncu olmaya karar verdi. Kızı Yağmur ile çekimlerin yapılacağı Muğla'nın Menteşe ilçesine gelen Şoray, burada Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş'ü ziyaret etti.

Sultan nikah şahidi oldu

Ziyaret sırasında nikahlarını kıydırmak için belediyeye gelen bir çiftin ricasını kırmayan Şoray, nikah şahitliği de yaptı. İlçenin güzelliklerine hayran kaldığını söyleyen usta oyuncu, 'Menteşe harika bir yer. İnsanıyla, doğasıyla eşsiz bir ilçe. Burada olmaktan, Yeşilyurt'ta film çekmekten dolayı ayrıca mutluyum ve heyecanlıyım' dedi.

Bir yıldır ders alıyor

Sinema oyunculuğu için hazırlanan Yağmur? Ünal, geçen yıl özel oyunculuk dersleri almıştı. Yağmur, ilk deneyimini annesi Türkan Şoray'la yaşayacak. Ünal, Türkan Şoray'ın hem yönetmenliğini hem başrolünü üstlendiği filmde kamera karşısına geçecek. Ünal iki yıl önce 'Çılgın Teyzeler' adlı yarışma programında yapımcı olarak sektöre adım atmıştı.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler