Türkan Şoray müjdeyi verdi!

11.12.2015
Türkan Şoray müjdeyi verdi!
Türkan Şoray'ın 40 yıldır beklenen albümü piyasaya sürüldü.

Türk Sineması'nın Sultan'ı Türkan Şoray'ın 40 yıldır beklenen albümü 'Türkan Şoray Söylüyor' 14 Aralık Pazartesi günü raflardaki yerini alacak.

Yeşilçam'ın Sultanı Türkan Şoray'dan albüm müjdesi

Açıklandığı ilk günden itibaren büyük bir merak uyandıran, bütün sevenlerini heyecanlandıran, Türkan Şoray'ın 40 yıldır beklenen albümü 'Türkan Şoray Söylüyor' 11 Aralık Cuma günü digital ortamda, 14 Aralık Pazartesi günü ise raflardaki yerini alıyor.

Albümde 8 efsane şarkı var 

Büyük bir titizlikle hazırlanan albümde Sultan'ın sesinden dinleyeceğimiz 8 efsane şarkı, sevenlerine Şoray'dan unutulmayacak bir hatıra olacak.Türk Sineması'nın Sultan'ı Türkan Şoray'ın albümünde, 'Tek Başına' 'Duydum ki Unutmuşsun' 'Hasret' 'Kıskanırım Seni Ben' 'Olmaz Olmaz Bu İş Olamaz' 'Damarımda Kanımsın' 'Sevmekten Kim Usanır' 'Dertler Benim Olsun' parçaları yer alıyor. Ayrıca albümde bu sekiz parçaya ek olarak 'Olmaz Olmaz Bu İş Olamaz' ve 'Damarımdaki Kanımsın' da David Saboy'a ait 2 remix çalışması da var. DMC etiketi ile piyasaya çıkacak albümün müzik direktörlüğünü ise Metin Özülkü yaptı.

İlk klip 'Olmaz olmaz bu iş olmaz' parçasına çekilecek

Bugüne kadar, yüzlerce unutulmaz filme imza atan Türkan Şoray, albümü ve söyleyeceği şarkılar için 'Hepsi benim için çok özel şarkılar. Söylerken büyük keyif aldım.Sevenlerime hatıram' dedi. Büyük bir arşivden özenle taranarak seçilen fotoğrafları ile de dikkat çeken albümün ilk klibi önümüzdeki günlerde 'Olmaz Olmaz Bu İş Olamaz' parçasına çekilecek.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler