Türkiye'de bir ilk!

16.2.2019
Türkiye'de bir ilk!
Organize İşler 2 filmi henüz vizyondayken Netflix'te yayınlanmaya başladı.

2 hafta önce vizyona giren ve 2,5 milyon kişi tarafından izlenen Organize İşler 2 Sazan Sarmalı filmi, küresel medya devi Netflix'te yayınlanmaya başladı.

Küresel medya devi Netflix, dün akşam saatlerinde büyük bir sürprize imza attı ve 1 Şubat'ta vizyona giren 'Organize İşler: Sazan Sarmalı' filmini yayınladı.

2 haftada 2,5 milyon seyirci

Yapımcılığını BKM'nin üstlendiği, senaristliğini ve yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan'ın yaptığı Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filmi 1 Şubat'ta vizyona girmişti. Film sinemaseverler tarafından büyük beğeni alırken, 2 hafta gibi bir sürede 2,5 milyon kişi filmi sinemada izledi.

Netflix'ten ilk açıklama

Konu hakkında açıklama yapan Netflix, şunları söyledi: 'Netflix'te Türk filmi zamanı! Yılın en çok konuşulan yapımlarından Organize İşler Sazan Sarmalı bugünden itibaren Netflix'te. Türkiye dahil, ABD'den İngiltere'ye, Kanada'dan Danimarka'ya, 190'dan fazla ülkedeki izleyiciler, İstanbul'un altını üstüne getiren üçkağıtçı Asım Noyan ve çetesinin maceralarına tanıklık edecek.

Yılmaz Erdoğan imzası taşıyan Organize İşler Sazan Sarmalı'nın kadrosunda Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu, Okan Çabalar, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Ersin Korkut ve Erdem Baş gibi isimler yer alıyor. Tabii Netflix'teki yegane Türk filmi Organize İşler Sazan Sarmalı değil. Komediden dramaya yelpaze geniş.'

 


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler