Tv yıldızları Hesapta Aşk ile geliyor

8.01.2016
Tv yıldızları Hesapta Aşk ile geliyor
Tv'nin popüler yüzleri sinema filminden bir araya geldi.

Televizyon dünyasının genç yıldızları, dinamik ve macera dolu bir gençlik filmiyle beyazperdede olacak! DEPO Film ve İmaj yapımı “Hesapta Aşk”ın kadrosunda, yeni jenerasyonun birbirinden başarılı oyuncuları bir arada!  

Hayatlarını sosyal medya çılgınlığı etrafında geçiren gençlerin eğlence dolu hikâyesini konu alan filmin vizyon tarihi belli oldu! Senenin en iddialı gençlik filmi, sevgililer gününden hemen önce, 12 Şubat’ta beyazperdede olacak. 

Sosyal medyada tanıştığı sevgilisini görmek için annesinden habersiz Ankara’dan İstanbul'a gitmeyi planlayan Ezgi (Meriç Aral) ve en yakın arkadaşı Didem (Derya Şensoy) ’in başından geçen macerayı anlatan filmde Medcezir dizisiyle tanınan Meriç Aral, Mayıs Kraliçesi’yle tekrar ekranlara dönen Derya Şensoy, Kaçak Gelinler dizisiyle sosyal medyada genç kızların gözdesi haline gelen Fırat Altunmeşe, Paramparça dizisinden genç kızların sevgilisi yeni jön Burak Tozkoparan ve Vine fenomeni Kutay Kalabalık rol alıyor. Genç ve başarılı kadroya bu filmde sürpriz usta isimler de eşlik ediyor.
 
Yönetmenliğini Kristal Elma ödüllü reklam yönetmeni Gönenç Uyanık’ın yaptığı, senaryosunu Zafer Külünk’ün yazdığı, reklam dünyasının önemli prodüksiyon şirketlerinden DEPO Film ve köklü film şirketi İmaj’ın yapımcılığını birlikte üstlendikleri film, yapım kalitesi ve gençlerin hayatına gerçekçi bakışıyla, şimdiye kadar Türkiye’de çekilmiş en iyi gençlik filmi olma iddiasını taşıyor.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler