Uçakta 'Özel bölgelerimi yakmaya çalıştı' diye bağırdı!

23.6.2016
Uçakta 'Özel bölgelerimi yakmaya çalıştı' diye bağırdı!
Uçakta 'Özel bölgelerimi yakmaya çalıştı' diye bağırdı! ABD'li oyuncu Selma Blair, uçakta sinir krizi geçirdi.

43 yaşındaki ABD’li oyuncu Selma Blair, eski sevgilisi ve oğluyla birlikte yaptığı Meksika tatilinden dönüşte uçakta sinir krizi geçirdi.

Uçağın ortasında bağırıp çağırmaya başlayan ve ‘Bu adam beni öldürecek. Özel bölgelerimi yakmaya çalıştı. Yememe ve içmeme izin vermiyor’ diye bağırarak ağlamaya başlayan oyuncu, Los Angeles Havalimanı'nda uçaktan sedyeyle indirildi ve hastaneye götürüldü.

Selma Blair’in yolculuğu oldukça olaylı geçti. Pazartesi günü, eski sevgilisi Jason Blaik ile birlikte Meksika Cancun tatilinden 3 yaşındaki oğlu Arthur’la birlikte Los Angeles’a dönmek üzere uçağa binen Blair, bir kadeh alkol içtikten sonra bağırıp çağırmaya başladı.

Alkolle ilaç karıştırdı

Görgü tanıklarının ifadesine göre Blair, bir kadeh içtikten bir süre sonra ağlamaya ve bağırmaya başladı. Kim olduğu belli olmayan bir tacizci varmış gibi, ‘O benim özel bölgelerimi yakıyor. Yememe ve içmeme izin vermiyor. Beni dövüyor. Beni öldürecek’ diye çığlıklar atmaya başlayan Blair’e iki sağlık görevlisi müdahale etti. Blair’in alkolle birlikte kullandığı ilaçları karıştırdığı için sinir krizi geçirdiği doğrulandı.

Yaşanan bu olay sonrası Selma Blair, bugün olayla ilgili bir açıklama yaptı. Oğlunun o sırada kulaklığıyla birlikte uykuda olduğunu ve yaşananlara tanık olmadığını, bu yüzden çok şanslı olduğunu söyleyen Blair, ‘Büyük bir hata yaptım. Oğlum ve babası ile birlikte harika bir tatil geçirdik. Dönüşte ise alkol ve ilacı karıştırdım.

'Özür dilerim'

Çok pişman olduğum sözler söyledim. Rahatsızlık verdiğim tüm yolculardan ve görevlilerden özür dilerim. O süreçte bana yardımcı olan görevlilere teşekkürü borç bilirim. Kusurları olan ve yanlışlar yapabilen biriyim, utanç içindeyim. Gerçekten çok özür dilerim' dedi.
En Son Haberler


Haberler