Ünlü aktör bir günde çöktü!

20.02.2020
Ünlü aktör bir günde çöktü!
Efsane aktör Sylvester Stallone perişan bir halde görüntülendi.

Hollywood efsanesi olan Sylvester Stallone, bu sefer bir süper kahraman filmi ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 73 yaşındaki Sylvester Stallone, önceki gün başrolünü oynadığı yeni filmi 'Samaritan'ın setinde objektiflere takıldı. Usta aktörü yara bere içinde görenler gözlerine inanamadı.

73 yaşındaki Sylvester Stallone'nin Samaritan rolündeki filmin çekimleri Atlanta Georgia'da devam ediyor. Filmin setinden ilk fotoğraflar yayınlandı ve Sylvester Stallone yaralı bir yüzle görüntülendi. Filmde Sylvester Stallone'a çocuk yıldız Javon 'Wanna' Walton eşlik ediyor. Sylvester Stallone ve Javon 'Wanna' Walton'un başrollerini paylaşacakları Samaritan'ın çekimleri devam ediyor.

Samaritan, yirmi yıl önce yapılan bir savaşın ardından yok olduğu düşünülen bir süper kahramanın aslında var olduğunu öğrenen bir gencin hikayesini konu edinildiği Samaritan'ın yönetmen koltuğunda Julius Avery otururken, senaryosunu ise Bragi F. Schut kaleme alıyor. Başrollerde ise Sylvester Stallone'un yanı sıra Javon 'Wanna' Walton, Martin Starr, Moises Arias ve Dascha Polanco yer alıyor.

Samaritan, 11 Aralık 2020'de vizyona girecek.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler