Ünlü çift alyansı çıkardı!

7.12.2015
Ünlü çift alyansı çıkardı!
Kısa süre önce evlenen çift alyans takmaya gerek duymuyor.

Evlendiklerini tüm dünyanın bildiğini söyleyen ve bu yüzden alyansa gerek olmadığını düşünen Murat Dalkılıç, eşi Merve’nin de yüzük takmadığını belirtti.

Yaz ayında Merve Boluğur ile masalsı bir düğünle evlenen Murat Dalkılıç, ev yaşantısından bir hayli mutlu…Evlendiklerini tüm dünyanın bildiğini söyleyen ve bu yüzden alyansa gerek olmadığını düşünen Murat Dalkılıç, eşi Merve’nin de yüzük takmadığını belirtti.

Nikâh sonrası ortalıkta çok sık görülmeyen ikiliden Dalkılıç, evliliklerinin bomba gibi gittiğini söylerken yeni yaşantısı hakkında da açıklamalarda bulundu. Göbeğinin çıktığı dikkatlerden kaçmayan şarkıcı, bu durumu eşi Merve Boluğur'un marifetli ellerine borçlu. Eşinin çok güzel yemekler yaptığının altını çizen şarkıcı, 'Sabah kahvaltısı, akşam yemeği hepsi önüme geliyor' diyerek memnuniyetini dile getirdi. Alyans takmadığı gözlenen Dalkılıç, bu olayı ilginç bir nedene bağladı.

Evlendiklerini tüm dünyanın bildiğini söyleyen ve bu yüzden alyansa gerek olmadığını düşünen Dalkılıç, eşi Merve'nin de yüzük takmadığını belirtti.

Kaynak: Akşam


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler