Ünlü çift Amerikalı şarkıcının klibinde oynadı!

10.3.2017
Ünlü çift Amerikalı şarkıcının klibinde oynadı!
Murat Yıldırım ile eşi İmane Elbani, Pitbull ve Jessica Sutta'nın klibinde oynadı.

Murat Yıldırım ile eşi İmane Elbani, Pitbull ve Jessica Sutta'nın 'When A Girl Loves A Boy' şarkısının klibinde oynadı.

Murat Yıldırım evliliği İmane Elbani’ye uğurlu geldi. Evlendikten hemen sonra birçok reklam teklifi alan Faslı yenge, şimdi de eşiyle birlikte Pitbull ve Jessica Sutta’nın klibinde rol aldı. 

Teklif yağıyor

Ortadoğu ve Balkanlar'da da geniş bir hayran kitlesine sahip olan Yıldırım'la 'When A Girl Loves A Boy' şarkısının klibinde oynayan İmane Elbani için bu teklif ilk değil. Güzel oyuncuya daha önce de Orta Asya'nın ardından Kuzey Afrika ülkesi Fas'a açılan ünlü bir giyim markasının reklamlarında oynaması için teklif götürülmüştü. Faslı güzeli hem Türkiye'de hem de kendi ülkesinde marka yüzü yapmak isteyen firma, Elbani'ye 30 saniyelik reklam için de 500 bin lira teklif etmişti. 

Çiftin rol aldığı Pitbull'un klibi, önceki akşam Fas'taki bir TV programında duyuruldu. Murat Yıldırım'la eşi İmane Elbani'den övgüyle bahsedilen programda şarkıcı Jessica Sutta'nın kliple ilgili mesajı da yayınlandı.

Tebrik mesajları yağdı

Aşkları Londra'da başlayan ve yaklaşık 3 aydır evli olan Murat Yıldırım'la Imane Elbani de bu güzel sürprizi Instagram'da paylaşıp yine hayranlarının tebrik mesajı yağmuruna tutuldu.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler