Ünlü çift aşklarını böyle duyurdu!

26.10.2015
Ünlü çift aşklarını böyle duyurdu!
Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi ilk defa fotoğraflarını paylaştılar ve aşklarını ilan ettiler.

İlişkileri yaz başında başlayan Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi çifti ilk kez birlikte çektirdikleri bir fotoğrafı Instagram’da paylaştı.

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi çifti ilişkileri yaz başında başlamasına rağmen sosyal medya hesaplarından birlikte fotoğraf paylaşımı yapmaktan kaçınıyordu. Hatta birlikte çıktıkları yurt dışı tatilinde, birbirlerini çektikleri fotoğrafları kendi Instagram hesaplarından paylaşmalarına rağmen birlikte tek kare paylaşmamaları dikkat çekmişti.

Bu kuralı ilk bozan ise Almeda Abazi oldu. Abazi, birlikte çektirdikleri bir kareyi kalp ikonu ile birlikte paylaşarak aşklarını sosyal medyadan da ilan etti.  İddiaları her fırsatta yalanlayan ve birlikteliklerini gözlerden uzak yaşayan çift ilk kez aşklarını sosyal medyada bu fotoğrafla ilan ettiler.ikonu ile birlikte paylaşarak aşklarını sosyal medyadan da ilan etti.  İddiaları her fırsatta yalanlayan ve birlikteliklerini gözlerden uzak yaşayan çift ilk kez aşklarını sosyal medyada bu fotoğrafla ilan ettiler.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler